Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek kellett volna...

Szerintetek kellett volna pluszba fizetnem az autómosásért?

Figyelt kérdés

Márkaszervizbe vittem kérekcserére a kocsimat, ahol leszedték a téli gumit és feltették a nyárit.


Az autóm baromi koszos volt kívülről, mert sajnos rossz helyen parkoltam pár napja.


Mikor visszamentem a szervizbe, akkor a szervezes srác mondta, hogy lemosatta az autót. Nagyon megörültem a hírnek és boldog voltam.

A kasszánál csak a kerékcserét kellett kifizetnem, de nem kérdeztem rá pluszba a szervezes srácnál, hogy tartozom-e neki valamivel.


Bevallom , annyira megörültem a tiszta kocsinak, hogy csak itthon jutott eszembe, hogy basszus lehet adnom kellett volna valamit.


Mit gondoltok?



2022. máj. 26. 20:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10-es: Sajna már 50 ezer ki sem futja. Most kértem árajánlatot 1.5 TSI olajcserére márkaszervizbe. Szegeden 79 ezer.

Olaj, olajszűrő meg munkadíj.

2022. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11-es, a 10-es vagyok. Én februárban csináltattam. És nem valami prémium márkáról van szó, alsóközépkategóriás átlagautó, még csak nem is a most divatos SUV fajtából. 1.6 dízel. Budapesten kaptam a legolcsóbb ajánlatot. Olajcsere 50, éves ellenőrzés (kb szemrevételezik az autót, amíg csorog ki az olaj) 12, műszaki vizsga (az is most volt aktuális) 20. Így lett 82e a számla. Jobban megérte 200 km-ről oda-vissza autózni. Ugyanez Pécsen 120e lett volna.
2022. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!