Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jók ezek a rozsdamentes,...

Jók ezek a rozsdamentes, olasz autók, ott az ilyen jellegű manőverek teljesen normálisak, vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2022. máj. 27. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
az olasz autó tényleg nem rohad általában viszont horpadás az sokkal valószínűbb hogy van de a motor nincs széthajtva általában.
2022. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 szóval ha még nem rozsdás, akkor majd az lesz.


Ha csak a lökhárító lenne, kit érdekel, műanyag, de itt az összes sárvédőívet is le szokták húzni, koccolni...

2022. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Motor pont hogy szét szokott hajtva lenni, de a fő gond a karbantartás hiánya. Persze itt is lehet kivétel, de nekem olasz előéletű autó esetleg alapos átnézés után kéne. Lehet kivétel itt is, biztos van aki odafigyel a karbantartásra, de a jellemzőbb, hogy letojják.
2022. máj. 27. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Városi használatra ott célszerű olyan autót választani, amit nem sajnálsz, mert centizik a távolságokat és amikor visszaérsz a kocsihoz már lehetnek rajta sebek. Ezeken ott senki nem idegesíti magát. Igen lelakják a kocsikat, de nem csak az olaszok, hanem a franciák is, angolok stb ugyanis ezek a népek 5 év múlva úgyis lecserélik a kocsit. Ha mégsem teszik azért van mert szereti vagy azért mert szaladgálósnak megtartja és akkor még jobban lelakják.


A Fiatokra 5 év garanciát ad a gyár és a többség utána meg is szabadul tőle. Nekem a most 13 éves Bravora azt mondták kint, hogy én ezt autószalonban tartottam?

2022. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is egy mercéje a tarsadalomnak. Hagyján, hogy lekoccolja elöl hatul a masikat is, de az egyhelyben tekert kormany sem javitja az allagot, ráadásul ha nem lenne tohonya állat 100 m-en belül tuti lenne egy hely ahova be is fér...
2022. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!