Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen része ez a robogónak,...

Milyen része ez a robogónak, ahol csöpög a benzin? Mit lehet vele csinálni? Csatoltam képeket. motor: generic explorer kallio 50 2t

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2022. máj. 30. 13:23
 1/7 A kérdező kommentje:

5 éves motor. Alig van benne km. Semmi baja, szuperül megy.


Viszont ott az a kis kiálló rész, ami a képen van és látszik alatt a folt.


Mi az a kis kiálló rész? Mi a funkciója?


Mit csináljak vele, h ne csöpögjön?

2022. máj. 30. 13:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt a műanyag deknit vedd le és többet fogsz látni.
2022. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hátha tudja valaki, h mi az és pontosan milyen tömítéssel vagy módon lehet megoldani.
2022. máj. 30. 13:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy látatlanba megmondja valaki, ahhoz megkell nézni és utána szükség szerint javítani.

Ha te nem tudod ezt akkor vidd el szervizbe.

2022. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyugodjál már le. Minek irkálsz? Mit okoskodsz?

Érdembe nem tudsz hozzászólni, de okoskodsz, proliskodsz.


Lehet van ilyen motorja valakinek és az megírja.

Vagy szerelt már valaki ilyet és az megírja.

A kérdés ilyen emberekre vonatkozik, aki hozzá is tud szólni. Nincs jobb dolgod komolyan? Nevetséges.



Mit nem tud látatlanba megmondani az aki szerelt már ilyen motort? Mit, hogy az micsoda? Miért ne tudná megmondani? Azért mert te nem tudod?


Nyilván a tömítés enged a végén. A kérdés csak annyi volt, h pontosan milyet kell venni, kérni az üzletben. Addig meg teszek rá egy szorítót és annyi.

meg annyi volt a kérdés, h mi ez, de ezt az tudja megmondani, aki ért konkrétan ehhez a modellhez.

2022. máj. 30. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem a túlfolyó cső?

Az én robogómnál a kerékre folyik a nafta, ha túltöltöm. Ez elegánsabb megoldásnak tűnik.

2022. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a levegőszűrő és valószínűleg túlfolyik a karburátor és ezért folyik ott a benzin.

Ez lehet, az állástól lennakadt úszó vagy megszorult tűszelep miatt is. Mondjuk nekem az a fura, ha a karburátor túlfolyólyán nem folyik. Akkor valószínűleg az is el van dugulva és ezért folyik orrán száján.🤷‍♂️

Egyébként végső esetben ez lehet lyukas úszó/ xar tűszelep miatt is, de 5 éves motornál szerintem nem ez lesz a baj.

2022. jún. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!