Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Inkabb legyen kisebb alufelni...

Inkabb legyen kisebb alufelni és legyen jó az ablak, vagy nagyobb felni de rossz ablak?

Figyelt kérdés
Van egy skoda octaviánk amit KPM-vizsgára kellene vinni, mivel diák vagyok igy nem tudok sokat rákölteni van rajta 16"os garnitura és lenne ra jelentkező aki adna erte r15-et és plusz 10 ezret amiből megtudnam rajta csinálni a rossz ablakemelő szerkezetet mert az 6.000ft
2022. máj. 31. 06:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Adj egy szamlaszamot kuldok 6ezret
2022. máj. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 krwkco ***** válasza:
100%
Hívd fel a vizsgaállomást, hogy gond-e a rossz ablak. Szerintem annak nincs biztonsági jelentősége.
2022. máj. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akinek egy 6k javításhoz el kell adnia a kerekeit az nem engedhet meg magának egy autót. Vajon milyen állapotban lehet úgy általában az a kocsi?
2022. máj. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valahogy húzd fel és ékeld ki, jó az úgy.
2022. máj. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Huh! Nem akarok okoskodni, de diák vagy, nincs 6000Ft-od, de az Octavia az kellett... Mit csinálsz ha jön egy váratlan nagyobb összegű kiadás, vagy csak egy olajcsere, esetleg kifogy a tank? Letámasztod a kert végébe?! :O
2022. máj. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krwkco ***** válasza:
100%

"Mit csinálsz ha jön egy váratlan nagyobb összegű kiadás, vagy csak egy olajcsere, esetleg kifogy a tank?"

Na vajon mit? Erre tudjuk a választ.

Ír egy kérdést a gyakorira. :-)

2022. máj. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én elhiszem hogy diák vagy és nem mindenkinek lehet sok pénze de ha szaros 6000 forint problémát okoz akkor neked tényleg bérlet vagy bicikli való.

A vizsgát ki tudod fizetni egyáltalán?Arra meg készülj fel hogy nagy eséllyel nem fog az olyan könnyen átmenni,ha pár ezer forint gondot okoz csak sejtem milyen állapotban lehet az a szerencsétlen autó.

2022. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem értem. Akinek megfésülködni nincs pénze, minek akar autót? A következő tankolásnál mi lesz? Hogy fogsz fizetni a kutasnak?

Ha nincs átlagosan havi felesleges 20-25 ezre valakinek (a tankoláson kívül), akkor az ne akajon autót fenntartani, mert nem fogja kiadni a matek.

Írom ezt egy "sosincs semmi baja" (dehogynem) "mi autónk" gazdájaként, 8 évnyi exceltábla tartalmát nézegetve.

2022. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!