Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első generációs Toyota Yaris...

Első generációs Toyota Yaris 1,4 D-4D-vel mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Első sorban 50 km-es ingázáshoz keresek olyan autót, aminek a lehető legkisebb az üzemeltetési költsége.

Elsősorban (ex)tulajok válaszai érdekelnének.

Mennyit költöttek rá, mennyit fogyaszt... Stb.



2022. jún. 2. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Van a haztartasban.


Rozsda szereti erre oda kell figyelni. Motorikusan jónak tűnik, 5 l körül eszik. Viszont lomha, nagyon.

Ha utóbbival kiegyezel, vidám kisautó.

2022. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen mindegy mennyivel megy. A 90 gondolom nem gond neki. Az is mindegy hogy néz ki. A busznál jobb.
2022. jún. 2. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudja a 130-at is... alacsony költségekkel járó kisautó, de mivel turbós, van benne rizikó.
2022. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, hogy amit megspórolok az üzemanyagon, azt ráköltöm például a turbóra. Ezért gondoltam a Toyotára, hátha ez megbízhatóbb, mint a többi. Bár úgy tudom Franciaországban csinálják, és japánban szerelik össze ezeket a motorokat.
2022. jún. 2. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem rizikósabb, mint egy szívóbenzines, annál is előfordulhat egy olajfogyasztás, amit több százezer ft megjavíttatni. Ha át van nézetve rendesen megvétel ELŐTT, akkor nem nagyon lehet vele baj szerintem.
2022. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez bíztató.
2022. jún. 3. 10:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Első generációsban még nem volt részecskeszűrő. A 2. szériában volt már?
2022. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!