Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A gyárban autófestésnél...

A gyárban autófestésnél ráégetik a festéket, kis műhelyekben nem. Mennyire tartós ez így? Szépen meg tudják csinálni a kis műhelyekben is? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
5-6 évet ki szokott bírni. Legalább.
2010. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ráégetik,hanem erős infra szerű lámpákkal szárítják rá a fényezést.Ezt megelőzően van a merülőfürdő amin végigmennek a kasztnik. Itthoni részleges fényezésnél nincs gond,viszont ha már egy autót telibe kell fújni akkor az már régen rossz az autó értékét illetően. Pl. : egy 5 millás járgány ha újra van fújva utána nem ér 2millát sem. A gyári az gyári,nem lehet csak úgy leutánozni.
2010. szept. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15-éves a kocsi.Kavicsfelverődéses+körbe szinte minden elemen egy-két kissebb karc,rendszámtáblánál 3 pici rozsdafolt.
2010. szept. 19. 12:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom eladni,sokáig meg akarom tartani.
2010. szept. 19. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Meg lehet csinálni szépen, de drága lesz.

20-25ezer/elem, általában ilyesmi árakkal dolgoznak, lehet találni persze olcsóbbat, drágábbat is.

2010. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Sok meggondolatlan embertől lehet ilyen hülyeségeket hallani,hogy: -nem akarom eladni,mert közel áll hozzám az autó vagy a nagyitól kaptam stb... De miután nagy összeget feccol bele az ember,mert önfejűek vagyunk ugye és későn jön rá,hogy kár volt. Miiután lát esetleg egy ugyanolyan autót talán még jobbat is fele annyi összegből. Na ilyenkor gondolkodik el az ember megérte -e ?! Ezt azért tudtam így felvázolni ,mert én is benne voltam ebben a cipőben suttyó koromban. Kidobott pénz volt az összes. :(
2010. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már sajnos én sem vagyok suttyó:),de nagyon sok szép régi felújított autót lehet látni az utakon.Valakinek ez hobbi.Örülök a véleményednek,értem mire gondolsz,de a te suttyókori esetedet nem lehet mindenkire ráhúzni.
2010. szept. 19. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!