Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 206-os 1.4 vagy 1.6 benzines...

A 206-os 1.4 vagy 1.6 benzines Peugeotok rendben vannak? Jó autók? Főleg a Kombik érdekelnek.

Figyelt kérdés
2022. jún. 8. 23:56
 1/8 Japán Gulyás ***** válasza:
Nem jó autók, de nagyon tartósak. A Közel-keleten a mai napig gyártják őket, Irán tele van velük. A TU-szériás motorok egyszerűek, de nyilván több üzemanyagot fogyasztanak mint egy modern motor.
2022. jún. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de találsz jobbat is.
2022. jún. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Akvariumpucolo ***** válasza:
Rendkívül komplex autómobil
2022. jún. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jok motorikusan nagyon jok
2022. jún. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kombinál a hátsó híd dupla meghibásodási lehetőség.

Torziós rugó, tűgörgőkkel.

2022. jún. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt tudom hogy nem betegágyak, viszont egyszer vezettem és nagyon nem jött be. Javaslom mindenképp próbálj ki egyet, és ha tetszik akkor veheted, mert amőgy nem rossz autók, strapabíróak. Hátsó híd az francia betegség, de van egy erre szakosodott szervíz a [link] Nagyon jól dolgoznak.
2022. jún. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. jún. 9. 08:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Kombival sosem volt dolgom, 1.4-es benzines ferdehátúja volt az előző páromnak, én is mentem vele ide-oda. Fürge kis kocsi, de nagyon basic, nehogy azt hidd, hogy francia tehát kényelmes. Annyira kényelmes, mint bármelyik japán ilyen korú és méretű autó, 2005-ös VW Polo is volt akkor nálunk, annál például lényegesen rosszabb anyagokból építkezik, keményebb, kényelmetlenebb.


Viszont nagyon megbízható, bírja a strapát, és az 1.4-es benzines is kellően viszi - a kombi nem tudom fejből mennyivel nehezebb, de oda már lehet hogy kevés. Fogyasztása rendben van ezzel a motorral, én nehéz lábbal és főleg városban vezettem, 7 körül evett, vidéken 6 körüli értéket el lehetett érni. Összességében szerintem tök jó minimálautó, de ennél többet nem érdemes várni tőle - még úgy sem, hogy amivel nekem van tapasztalatom, az egy Roland Garros volt jól extrázva.

2022. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!