Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudok venni közepes / jó...

Hol tudok venni közepes / jó minőségű csiszoló / polir korongot?

Figyelt kérdés

A történet. Van egy régi autóm. Mattult a bura, mármint a lámpáé. Van nekem egy csiszoló / polir gépem. Vettem az Auchanban egy ilyen lámpa felújító készletet (fúróba kellet befogatni). Nem gyári minőségben, de láthatóan sokkal sokkal jobbra tudtam varázsolni. Úgy fogalmaznék, hogy "megtanultam" polírozni. Igen tudom ez egy szakma, amit én csináltam az se nem helyes se nem ér fel egy igazi szakember munkájával. Viszont szeretném beüzemelni a nagy gépet is. 180mm es korongok illenek rá aminek az egyik oldala szövet, hogy rá lehessen "tépözárazni" Biztosan rosszul keresem, de nem találtam 800- 1600-2000 és 3000 lapot.

Egyáltalán, hogy kéne rákeresni.


FONTOS! Nem ez a szakmám de még csak közelében sem vagyok (informatikus vagyok), viszont van benne egy kis ambíció, hogy magamnak is csináljak dolgokat. Nem leszek autó szerelő, de nem akarok egy izzó cserével rohanni az első szervizbe.



2022. jún. 20. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ma vettem festék boltban
2022. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!