Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2. autóm akumlátora merült, -...

2. autóm akumlátora merült, - a risztó jelezte és a párom ledobta a kulcsot az emeletről, ami szerte szét tört. Se központi zár, se riasztó innentől kezdve. Tartalék kulcs nincs, - mi tévő legyek ?

Figyelt kérdés

2022. jún. 22. 20:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"mi tévő legyek ?"

Írd fel a Zinternetre, hogy mindenki tudja meg mekkora hülye vagy. :D

2022. jún. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ki kellene szállnom belőle, mert luxus a két kocsi, de hogy hirdessem meg, ha most pont azok hiányoznak belőle, amik vonzóvá tennék valamennyire.


Soha, sehol nem hagyott ott és eredetileg központi záras, riasztós,légzsákos, motoros ablakokkal stb. stb."


Akkor vegyél hozzá új kulcsot és használjátok! F Astrához lehet hogy olcsóbb, mert úgy nézem a távirányítós kulcs is még egyszerűbb kialakítású.


Egyébként én is így vagyok a jó öreg H Astrával. Ma már második autó. Annak idején rengeteget ingáztam vele autópályán. Ennek is köszönhető, hogy a kora és futása ellenére nincs lestrapálva. Végig garázsban tartottam, a fényezés is csillog, fújva, javítva soha nem volt. Minden működik és minden gyári rajta az adaptív xenon fényszóróktól a fűthető félbőr üléseken át az akítív futóműig, radarokig. Csak egy 17 éves 300+e km futású autót aprópénzért lehetne elszórni. Bár mostanában a használt kocsik ára is szépen megindult felfelé.

2022. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%

Eszetek, mint a tenger.

Nem olyan sok, hanem olyan híg.

2022. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
én ebay-ről vettem távirányítós-kulcs műanyag burkot, amibe áthelyeztem a gyári belsőt. Ez működik, ha nem sérült meg
2022. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%

#7 vagyok - én is azt írtam mint #14, nem értem, miért a lepontozás.


Saját Toyota Avensisemhez néztem, lehetett szimpla házat kapni egész olcsón (ebbe bele kell tenni az elektronikát és az immobilizer azonosítóját).

Vettem egy komplett kulcsot, fel sikerült taníttatni az immobilizert és a központi zárat is hozzá, konkrétan ezt is elég olcsón találtam.


Nem hülyeség házat venni hozzá, ha az elektronika működik - ezt ki kell próbálni.

Nem tudom, ehhez a típushoz mennyibe kerül a ház vagy a komplett új kulcs, de egy próbát megér.

2022. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%
Innen is tudsz rendelni és a belsőt átrakod és kész.
2022. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%

* lemaradt

[link]

2022. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

16/17 17/17 NAGYON KÖSZÖNÖM ! ! !

Amilyen végtelen szerencsém van, - pont olyan ház nincs, mint amilyen nekem kellene, - de nem adom fel. :D

2022. jún. 28. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!