Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki vállal Sopron közelében...

963kto kérdése:

Ki vállal Sopron közelében xenon fényszóházban magasságállító motor cserét?

Figyelt kérdés

2022. jún. 24. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Név szerint, vagy hogy érted?

Általában fényszórók javítására szakosodott szerviz, ha van ott olyan. Mivel soha nem jártam még Sopronban, azt had ne nekem kelljen helyetted kinyomozni, hogy van-e ott olyan! Előtted ugyanúgy ott a google, környékbeli facebbokos autós falkában ugyanúgy tudsz kérdezősködni, vagy személyesen autószervizben is ahova pl jársz, megkérdezheted hogy tudnak-e ilyet.

Ha van is, nem minden típusban lehet roncsolás-mentesen szétszedni és cserélni. Én pl 2012-ben jártam úgy hogy egy kanyarkövetős xenon fényszóróban időnként elkezdett hülyéskedni a vízszintes irányú állítómechanika. Senki nem vállalta a javítást. Ki kellett dobnom és komplett újat venni. Akkor 10 éve volt csak az üres fényszóró 200.000Ft. Mai áron szerintem simán a duplája lenne. Ja, még mielőtt bárki azt hiszi, hogy ez valami méregdrága prémium autó volt nem, csak egy Opel. Akkoriban még az Opelekben ez olyan ritka dolog volt, hogy bontóban esélytelen volt. Meg abban nem is bíztam volna. Kívülről az enyémen sem látszott semmi, annak meg nem láttam volna értelmét hogy veszek még egy ugyanolyan lutrit.

2022. jún. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 veterán vas ***** válasza:

Nem tudod megkérdezni telefonon?

Jó napot kívánok, X. tipusú Y. évjáratú autón szeretnék fényszóró állító motort cseréltetni.

Vállalják-e, ha igen mikor és mennyi a javítás összege?

Kb, egy perc alatt választ kapsz.

4-5 környékbeli műhelyt megkérdezel......és eldöntöd.

2022. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!