Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan emberrel aki állandóan száguldozik?

Figyelt kérdés

Apukámmal ma elutaztunk egy másik megyébe. Autóúton mentünk. Apukám, anyukám én és a vőlegényem ültünk az autóban.

Apukám felstresszelte magát anyukám miatt, aztán szinte végig 240 és 260 között mentünk.:(

Vőlegényem erre azt mondta, hogy legközelebb nem szívesen menne apukámmal egy autóban, inkább ő vezetne, mert ő betartja a sebességet és ez már nagyon sok és gondolni kellene arra, hogy veszélyezteti mások életét, felelősséggel tartozik nem csak magára.


Apukám egy kegyetlenül makacs, szemtelen ember. Neki nem lehet mondani semmit, mert erre azt mondja dugulj be. Anyukám az a baj sose hagyná el, csak elsírja magát mikor mondom neki, hogy ez nem normális és többet nem szeretnénk vele menni. Gyerekként testvéremmel is mindig féltünk az autójában.

Amúgy nagyon ritka, hogy én vagy mi az ő autójában ülünk és autópályán megyünk. Évi max 1-2 alkalom.



Mit lehetne tenni? Több ellenőrzés kellene az autópályára. Apám nagyon fukar ember, ha bemérnék lassabban menne.

110 a megengedett, de ő szinte végig!!! 240-nel és 260-nal ment. Sajnos azonban az ég világon ezt senki nem ellenőrizte.


Volt egy mérő állomás, na ott lelassított aztán megint meghúzatta 260-ra. Az egy óra alatt volt 1 db ilyen mérőke.


Azt érzem ez így nem jó. Sok ilyen ember van, veszélyeztetik mások életét!!!!



2022. jún. 26. 23:25
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Az M86-os autóút, nem pedig autópálya! Ami a nyugati régiót illeti, Győr meg Pest között van autópálya.
2022. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Hát akkor még szembetűnőbb volt a 150kmhs sebesség különbség
2022. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem szeretném apukám rendszámàt megadni. Ha feljelentést teszek akkor azt anyukámmal és a vőlegényemmel szeretném megbeszélni.

Idén még 2x lesz autópályán útja az apukámnak idehaza. Eddig nem tapasztaltam nála ekkora sebességet.

Én azt gondolom többet ártanék most neki, anyukámnak és magamnak, ha bejelenteném, mert a munkanélkülisége miatt az utcára kerülne a család. Persze én már más vagyok, mert dolgozom, felnőttem.

Köszönöm a segítséget, ha hasonlóan fog közlekedni a jövőben el fogok beszélgetni anyukámmal, hogy el fogják tiltani a vezetéstől.

2022. jún. 27. 22:14
 34/45 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy azért annyira nem zavar a dolog:P De amúgy ha csak egy helyen lassított és tényleg az állításodnak megfelelőelően 260-al ment folyamatosan akkor biztosan beleszaladt több mérésbe is. Attól pedig hogy az utcára kerülnek nem kell rettegni, nem egy részlet után fog a bank végrehajtani, eladja apukád a meglévő s5 ös audit és abból jó pár évig ki fogja futni a részletre tehát felesleges az aggodalmad, nyugodtan feljelentheted. TI pedig a vőlegényeddel vesztek szépen egy saját autót és nem kell senkivel sem utaznozok:)
2022. jún. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

"Az sms jó ötlet, bàr úgy írnám meg, hogy nem utasként hanem csak hogy látom az útról."


Aha... csak az a gáz, hogy a 112-es diszpécserek megkapják a GPS koordinátákat is (akkor is, ha nem küldöd), és felettébb hiteles lenne egy pályán sétáló tanú... aki olyan gyorsan sétál, hogy percenként másik cellából jelentkezik be a telefonja.


Ha nem lenne az egész sztori kamu, egyébként...

2022. jún. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Korábban írtam a vidiket ilyesmik, de ahogy olvasom, amit állítasz kérdező:

- apudnak s5 van

-apudnak hitel van

-apud nem tudja fizetni ami van, ha nincs jogsi


Ez azért üti, mivel ahol s5 van, fukar, de mégis 50l/100km nyélgáz...


Szóval ha az a 260 csak 180 akkor is dok főleg utasokkal... szóval egy db százas szeg minden gumiba oldalròl, jól láthatóan. Meg egy kalapács az ablakba, hogy ha a gumikat nem venné észre.

Tuti hatni fog. Mondjuk ideges lesz.

2022. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
91%
Át kéne írni a kérdést: "Mit lehet tenni azzal az emberrel, aki folyamatosan hazudozik?"-ra.
2022. jún. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
91%
Ez engem is érdekelne, hogy a kamukérdések végtelen tengerét mi indokolja.
2022. jún. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Amúgy nem a kérdezőt szeretném védeni, de azzal hogy egyfolytában azt akarjátok bizonygatni hogy kamu a kérdés, csak olaj a tűzre, mert így folyamatosan szem előtt lesz a kérdés.

Ha tényleg azt gondoljátok hogy kamu, akkor nem kell válaszolni rá. Ennyi. Szerintem.

2022. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Azért nem ad rendszámot sem, mert a JSZP-ből kiderülne, hogy nem stimmel a tipus. Vagy idő kell neki, ameddig talál valahol egy behazudott típushoz tartozó rendszámot.
2022. jún. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!