Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok! Porsche Cayenne...

Lányok! Porsche Cayenne tetszik nektek? Ha randira ilyennel mennék pozitiv , komoly benyomást keltenék Link van autorol amit kineztem 28/F

Figyelt kérdés
[link]

2022. jún. 27. 01:32
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
91%
Eléggé idétlennek tűnik. Csak őszinte voltam!
2022. jún. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim válasza:
100%

Először is bocsi nem vagyok lány.

Úgy 16-17 éve a gimiben még nagyon utána fordultunk egy ilyennek, de így mostani fejjel nézve valóban elég idétlen kinézetű autó, hogy az #1-eshez csatlakozzam. Viszont én pasiszemmel nézem, egy csajnak lehet elég a Porsche logó. Mondjuk az ilyen "mivel jöttél? mutasd a kocsikulcsod" nőktől óvakodnék :-|

2022. jún. 27. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

XD

-"Persze előtte egyolajcsere és lambdaszondacsere előzze meg az alfáskodást"

"Please refuel"

-Csonti Car


Nagyon egyben van ez a hirdetés

2022. jún. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Felénk a valamire vitt purdék járnak ilyenekkel.


Igazi örök élet az autó, megveszed többet sosem tudsz megválni tőle, akinek annyi pénze van,hogy ezt fenttartsa és tankolja az nem ilyent vesz.

2022. jún. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez az autó inkább gáz mintsem menő. Nagyon idétlen a dizájnja mai szemmel.
2022. jún. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodtam:

Milyen lehet az a pasi, aki egy ilyen autóval próbál meg "pozitív komoly benyomást kelteni" a randira hívott nőben?


(már a megfogalmazás is elrettentő)

2022. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy Csonti Carnak igaza van, ennyiért tényleg nem találsz csajozásra ennyire jó autót. Ha csak ez a cél, akkor valóban jó üzlet.
2022. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a nagyzolni vágyó lányok nem tudnak ellenállni, de valójában senki nem akarja egy olyan idiótával összekötni az életét aki a kocsira költi a fizetését. Mert az ugye nem kérdés, hogy a lambdaszonda cseréje az nem a megoldás, hanem csak a kezdet 🙂

Akármilyen átlagos kocsival érkezz, ébressz benne bizalmat, és ha elmegy hozzád a lány, inkább az fogja megtartani melletted, hogy hogyan laksz. Költsd a pénzt a lakásra.

2022. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
20%
ó nekem már meg is nedvesedett a puncikám és szívesen megfarkalnálak azon a csodás bőr hátsóülésen jól kitakarítanám a csomagtartódat
2022. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
100%
Nekem biztos nem kellenének presztizshajhász rib...ok, de te tudod. Csak azért, hogy minél több ilyet meg tudj sunázni, azért a fizetésedet ráköltöd majd erre, mivel ugye nem csak megvenni kell tudni...gondolhatod, hogy egy Porsche azért csak ennyi, mert vannak problémái. Ha a kereskedő ennyiért adja, akkor ő nyilván még ennél olcsóbban szerezte be. Aztán ennek a tankolásáról meg inkább ne is beszéljünk, de nem az én dolgom.
2022. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!