Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok! Porsche Cayenne...

Lányok! Porsche Cayenne tetszik nektek? Ha randira ilyennel mennék pozitiv , komoly benyomást keltenék Link van autorol amit kineztem 28/F

Figyelt kérdés
[link]

2022. jún. 27. 01:32
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
83%

Ez a gyk. akkor lenne jó ha névvel lehetne csak írni ide.

Akkor látnánk hogy ki hányszor hülye.

2022. júl. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
21, csak akkor nem írnának ennyien :D
2022. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden nőnek más a stílusa, az amit szeret vagy tetszik neki. Persze, nem mindenki autómániás, bár én ezt a tábort erősítem. Nem rossz maga az autó, bár a hírdetés már nem érhető el...


Lesz olyan, akinek tetszeni fog, másnak nem. Ez teljesen ember függő. Bár akkor már inkább egy SuperB. Nem olyan drága, szervizelni sem és tágas belül. :)

2022. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

23

A SuperB egy sok szempontból észszerű választás; jó, hogy van, aki még így gondolkodik.

A kérdező azonban a csajoknak akar villantani; tankolással, szervizeléssel nem foglalkozik. :)

2022. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

23: Hozzá kell tenni hogy 10 év feletti benzines prémium márka nem túl jó a híre eleve, és úgy adták, hogy motorhiba volt benne.

Szóval itt nem a kocsit vette meg valaki, hanem az azonnali szervizköltséget, a bizonytalanságot, a nagy fogyasztást (és még ki tudja mit).

Tehát ha ezeket bevállalta, hogy olcsón megvegye ezt az autót - a saját bevallása szerint is csajozási céllal, az inkább életvezetési probléma.

2022. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
23: Azt hinné az ember hogy utánadobálják, annak ellenere a jó állapotú superB elég drága, nézegettem egy ideig.
2022. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

24! Nekem inkább ezzel villantana, lehetne benne szexelni is, a kombi jó nagy :D Ha vannak még ilyen talpraesett ezes csajok, akkor így gondolják :)

De egy Lada kombi is jó erre, ha a kasztnit nem ette meg a kor :)



26. Tudom, de szerintem annyit megér belefektetni. :)

Én nagyon retro autó párti vagyok, de az újak közül inkább ezek tetszenek. Átagos fogyasztást is néztem és 4,6L volt, amikor egy tulal válaszát olvastam. Ilyen árak mellett inkább ez az ami imponál. :) (Nekem)


Aztán lehet túlságosan a műszaki oldalát nézem, de a hútőrács és a lámpa formája is jól néz ki :D

2022. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Aztán mondom, lehet nőként túl gondoltam a kérdést, bocsi fiúk :DDDD !
2022. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

28

Nem, nem gondolod túl.

De a lakótelepen és az elgettósodott környékeken azzal nem lehet villantani.

2022. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

29. Azért gondolj bele, ha egy 2017-es Cayenne-t nézel, abban 300 ló van. a 2.0-s tdi Superb-ben csak 190, viszont szerintem a Cayenne nehezebb (V8, twin-urbo) és hiába van benne 300 ló ha a sofőr nyomi és szét szalad a ménes. :)


"Por se marad belőle." Szerintem a kérdezőnek először meg kellene tanulni kezelni egy ilyen teljesítményű autót, hacsak nem F1 pilóta :P

2022. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!