Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A2(1,4 PD TDI) vagy...

Audi A2(1,4 PD TDI) vagy Toyota Yaris Verso(1,4 D-4D) a jobb választás?

Figyelt kérdés

Mindenképp egy kis fogyasztású mini egyterűt keresek. Ez a kettő fogott meg eddig a legjobban. A kinézete egyértelműen megosztó ezeknek az autóknak. Persze szubjektív, hogy kinek mi tetszik, de ez nem is szempont a választásnál. Nem erre vonatkozó válaszokat várnék elsősorban.

A2:

- tetszik az alumínium karosszéria(főleg egy ilyen idő autó esetében van is ennek jelentősége

- igényesebb, mint a Toyota

- sok jót hallottam erről a motorról

Yaris Verso:

- tetszik, hogy nem kell kivenni az ülés, mint az Audiból. Sőt még így is sokkal nagyobb a csomagtere: ~2100 liter

- a Toyota brand számomra erősebb megbízhatóság szempontjából

- olcsóbb a fenntarthatósága


Szóval mind a kettő mellett szólnak elég erős érvek. Az Audi egy műszaki érdekesség, a yaris pedig nagyon praktikus, ahhoz képest, hogy kicsi.

Ti mit gondoltok a két autóról?



2022. jún. 27. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
yaris
2022. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

A2-nek a beltere "rohad", a Yaris meg kívülről. Válassz egyet. Audit akartam én is de a benzinesekről sok jó hír nincs, a dízelek meg már elmentek a holdra, és vissza is tértek. De még egyszer nem biztos hogy eljutnának. Emellett még hogy foszlik szét a beltér, hát elég gáz. Hányinger ahogy azok ki tudnak nézni belül.


Lekopó ragadós gumiréteg a gombokon, leszakadó kárpitok, becsukhatatlan kesztyűtartó.


A Yarisok meg csak szimplán szét vannak rohadva. Belül meg pusztulat japánosság.

2022. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

~ 20 éves autókról van szó. Szóval kötnöm kell kompromisszumot, erre felkészültem. Csak hosszútávon melyik éri meg jobban, az a kérdés.

Fiatalabból sem találtam alternatívát. Ezek voltak, amiket érdekesnek találtam. Egyiket a karosszéria miatt, a másikat a praktikussága miatt. Nagyjából megbízhatónak tűnik mind a kettő. Az Audi esetében félek kicsit az alkatrész áraktól.

2022. jún. 27. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha találsz jó állapotút akkor a PD-s Audi inkább. Rozsdára nem kellesz ügyelned annyira, csak a futóműre. Nem kell félni, semmivel se drágább mint más kocsié. De ez a Yaris olyan jajne...
2022. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!