Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a vélemény erről a hirdetés...

Mi a vélemény erről a hirdetésről?

Figyelt kérdés

Megéri foglalkozni vele így hogy ennyi km van benne mert ha máshonnan nézzük tényleg nem drága.?


[link]



2022. jún. 30. 12:22
 1/7 Kero10 válasza:
21%
Mivel a rendszáma le van takarva, így nem lehet megnézni az előéletét én nem foglalkoznék vele.
2022. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ex- céges autó. Annak minden előnyével, és hátrányával. 4.tulaj. A km óra valós, tényleg 368 ezer van benne. 2020-ban volt káreseménye is.
2022. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok, a szélvédő sarkában lévő regisztrációs matrica még épp, hogy olvasható, kb. másodikra eltaláltam a rendszámot.

De igen, ez a menete, hogy meg kell próbálni elkérni a kereskedőtől. Ha nem árulja el, akkor felejtős.

2022. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Ne haragúdj, de 10 éves Skoda, ami már elautózott a Holdra 2 millióért?
2022. jún. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a többségben ennyi km van, csak itt legalább leírják.
2022. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is néztem ezt a hirdetést, de - nem véletlenül - fehér, sok km, "olcsón" adják, már látom előre mire számítsak, ha meg import, az csak hab a tortán. 10-ből 9-nél ezen okok miatt adják el az ilyen dízel autókat.


Nagyon gyatra a kínálat, ha semmi preferenciád nincs, csak beállítod a korosztályt, max árat kicsit az elképzelés fölé lőve, és NINCS értelmes találat. Vagy import tekert, vagy ilyen ex-taxik, ex-cégautók, vagy törött volt, vagy túl kicsi motorral szerelt a kasznihoz, ész megáll mi megy manapság.


És ha azt mondod jó, legyen akkor 2.5-2.6 millió, hát nem javul a helyet sokat. Korosztály ugyanaz, kezd "magyarosodni" a kínálat, a futás majd' ugyanaz, hozzá mért, semmivel nem jobb állapottal mint olcsóbb társai.


Talán-talán 3-4 millió között már találni olyat, amibe gondmentesen bele lehet ülni és menni vele.


Én is nagy gondban vagyok, és már hányinger, gyomorideg kerülget néha mert alig van olyan találat, ami egy kispénzű ember büdzséjét ne boríthatná fel idővel. A vételár még hagyján, de utána... De akinek kevés pénze van, az így járt, vagy eltölt heteket a keresgéléssel telefonálgatással, utánajárással, vagy pedig vesz egy más által lekotlott valamit, és beugrik a mókuskerékbe.

2022. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Peregnek itt az okosságok.


Menj el nézd meg vigyél magaddal egy szakit aztán ha jó, akokr hozd el. Vettem már ex céges autót és mellette volt egy ugyan olyan autóm, amit magánszemélytől vettem és sokkal jobb állapotban volt a céges. Most egy

ex rendőr octaviam van és már lassan 2 éve meg van. Műszakilag semmi gond nem volt vele eddig, pedig van benne km.

2022. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!