Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek külföldre...

Zsolty26 kérdése:

Milyen autót vegyek külföldre járáshoz?

Figyelt kérdés

1000km-re járok ki dolgozni Németországba (havonta 1x járok haza 1 hétre)

Melyik az az autó amelyik megbízható és jól bírja a száguldást?

Kb. 3-4 millió Ft-ot szánnék rá!



2022. júl. 2. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

hát ott, németországban kellene keresgélned, lehetőleg nem töröknél..inkább magánhirdetést figyelj kisebb településen.

Ilyen útra mindenképpen 3000 ccm kell, inkább felette, mint alatta. Az sem érdekeljen, ha tíz éves szívó mercit kapnál. Azokat ismerik, kényelmes, elegáns. Ha turbós, akkor az olaj minősége a fontos. Azokba nem szabad 0W20 nál sűrűbbet önteni, így tiéd az autópálya gond nélkül.

2022. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó CDI szerintem is megteszi, azt ott amúgy is úgy ismeri mindenki mint a tenyerét. Ilyen úton kényelmesek és bő a választék is
2022. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én Barcelonába járok ki rendszeresen, hol Milánó-Genova környékén, hol Svájc nyugati részén, olykor Freiburg körül töltöm az éjszakát. 4 éve vettem egy új Skoda Rapidot 4 millióért, 1.0 TSI-vel; eleinte féltem a háromhengeres kis turbótól, de már kb 50 oda-vissza utat letoltam vele gond nélkül, kb 5 literes fogyasztással. Óriási csomagtér, jó menettartás, fasza kormány, magas embernek (186) is kényelmes ülések, elegendő lábtér... tényleg jó. Arra figyelek, hogy 15.000km-es szervizeket betartom és 100as /98as E5-ös benzint tankolok bele, illetve ha a pályáról lejövök pisilni, akkor hagyom a turbót lenyugodni. Illetve még annyi, hogy télen a hidegindításnál kb fél-egy percig hagyom az alapjáratot, és a pályára is kb 10 perc után megyek fel.
2022. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!