Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudok romet pony-val...

Hogy tudok romet pony-val kapartatni?

Figyelt kérdés

nem sikerül menetközben kapartatni hogy csináljam?

romet pony simson star blokkos

hogyan lehet kaparni 1-esbe kb.5-6km/h-nál?


2010. szept. 20. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Menj ki délután motorozni és próbálkozz amíg nem sikerül..-

felesleges lenne itt magyarázni hogy mit hogyaan kell csinálni.... jobb ha magad rá jössz.

2010. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a hétvégén birok majd csak motorozni vele mert most lukas a gumija:S
2010. szept. 20. 20:12
 3/9 A kérdező kommentje:

de azér kb. hogy csináljam hogy próbálkozzak vele?

mikor pörgetem és elkezdem engedni a kuplungot akkor csak kiugrik alolam, azért pár dolgot mongyatok már hogy hogy kezdejem el a prbálkozást

2010. szept. 20. 20:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Először is szerezz egy nyelvtankönyvet, tanulmányozd át jól, aztán indokold meg, hogy manapság miért olyan "menő" kapartatni, mi abban a jó.

Egyébként meg próbáld meg füvön, vagy dőlj előre, és akkor nem jön ki kerékre.

2010. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak egy métert akarok kapartatni és csak egyszer kétszer kipróbálni milyen, azt mondjátok hogy hogyan kuplungoljak
2010. szept. 20. 20:26
 6/9 anonim ***** válasza:

vizes fűvőn a legkőnyebb fogod kuplung nagygáz ki engeded a kuplungot és már kapar is enyém betonon is :D

Legalábis az enyémel igy szoktam vagy pedig csak simán huzom neki a gázt és 3.-ig kapar bár nekem egy 125-ős Honda crm van

2010. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az cross, jóhogy kapar a tied
2010. szept. 21. 12:21
 8/9 Abonyi ***** válasza:
Egy Honda cmr-rel könnyű .Nekem egy Simsonom van.NA szóval ugyebár a romet 2 sebességes,felmész egészen kettesig és gyorsan leteszed 1-esbe aztán kuplungolsz mert elszáll a motor.
2010. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem simson blokkos van
2010. szept. 26. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!