Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tolatáskor ha nagyobb távot...

Tolatáskor ha nagyobb távot megyek normális hogy a jobb kezem felteszem a jobb ülés tetejére?

Figyelt kérdés

2022. júl. 4. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Persze.
2022. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. júl. 4. 22:41
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Normális. Sőt pont a felsőtest hátrafordulása miatt a biztonsági övet sem kötelező ilyenkor becsatolni.
2022. júl. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. júl. 4. 23:05
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Én soha nem szoktam ilyet csinálni, pedig sofőr vagyok, vezetek eleget. A visszapillantó tükröm egy panoráma tükör, amiben az első ablak közepéig mindent látok. A két oldalsó tükrömön van két nagylátószügű minitükör is, ami szintén segít látni a holtteret és a hátsó kerekek útját. A közeli tolatáshoz van egy kamerám is felszerelve, hogy centikre legyek képes parkolni egy adott helyen. Szerintem ez így sokkal egyszerűbb, mint forgolódni az autóban.
2022. júl. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Aszta, micsoda égbe kiáltó fontos kérdés. 🤣
2022. júl. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Mi számít normálisnak? Ha így szoktad meg, így kényelmes, akkor tedd oda. Nem tiltja semmi és senki.

Valami régi 30-40 éves autónál, mint pl a Ladáknál, ahol fotelszerű ülés volt fejtámla nélkül, még meg is tudom érteni, hogy kényelmes lehet a kéz odatétele. De egy mai autónál nekem fura lenne és nem is túl komfortos tolatás közben a fejtámla tetejét fogdosni.

Amúgy tudom, hogy nem szabályos, annak idején még nekem is a hátra fordulást tanították, de leginkább tükörből és kamerából szoktam tolatni, a testemmel nem forgolódok. Ennek leginkább az az oka, hogy a mai kocsiknak nagyon kicsi, lőrés szerű ablakai vannak, baromi nagy holtterekkel. A tükrökből, kamerából sokkal jobban látom, hogy mi van mögöttem. Na meg munkahelyen elég gyakran zárt dobozos furgont vezetek, ott hiába is forgolódnék.

2022. júl. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

a kérdésre válaszolva: normális.

...bővebben: nem mindegy milyen autó, nem mindegy hogy ez a nagyobb táv hol van..amikor Zsigulim, Skodám volt, így(is)tolattam.

...ma már más a szitu

2022. júl. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Targoncával szoktam hasonlóképpen, viszont a gép keretébe kapaszkodok. Könnyebb hátra fordulni és a nyakamnak is jobb.
2022. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem úgy megy a legjobba. Multkor kipróbáltam tükörből csak a bal és jobb oldali tükörből hát 2 cm-n mulott hogy nem horzsoltam le egy mercit XD A furgonosok profik ők hátra semmit nem látnak ki tőlük kéne tanulni.
2022. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!