Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata önkiszolgáló benzinkú...

Automata önkiszolgáló benzinkútnál, hogyan lehet tele tankolni?

Figyelt kérdés

Nyílt egy önkiszolgáló benzinkút a közelben. Néztem róla videókt, hogy megadod, hogy pl 5000- ért tankolsz. De mi van, ha szimplán tele szeretnéd tankolni, nem tudod, hogy pontosan mennyiért, és pl 6735Ft- ra jön ki a végösszeg?


Illetve a magyar forgalmit azt leszkenneli egy leolvasó a benzin ár stop miatt?



2022. júl. 6. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Mi lenne ha kipróbálnád, biztos ki van írva!!
2022. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Amíg nem volt ez a kavarc, addig simán beüthettél nagyobb összeget, mert a bankkártyádról úgyis csak annyit von le amennyit tankoltál. Most van ahol max 25 ezerért enged tankolni, de senki nem szól ha 2x állsz neki. Ahol én szoktam tankolni, ott pedig igen, be kell scannelni a forgalmi vonalkódját mielött tankolnál.
2022. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beütsz 20 000et, de csak 18 ért tankolsz, akkor csak annyit von le, még aznap visszakerül a maradék pénz a számládra.

Van olyan is, h ad egy szelvényt a fenmaradt összeggel, és később le tudod vásárolni.

2022. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)

#1 igen ki szeretnén, csak gondoltam, hogy felkészülten, és ne tartsam fel a sort, ha elakadok :)

2022. júl. 7. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!