Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo GT, rovid tavra jo...

Alfa Romeo GT, rovid tavra jo valasztas, mi az amire erdemes figyelni nala ?

Figyelt kérdés

1m ft maximumert vennem, meg szamolok egy kis rakoltessel is nyilvan. Durvan olyan 1,5-2 ev mulva cserelnem le, viszont szuksegem van autora es ennyi jut ra jelenleg.

Minden heten lenne vele kb 300 km palyazva, kozotte meg 2-3 naponta a varosban jaratva picit.


Akinek esetleg volt ilyen autoja annak mennyit kellett rakoltenie, mi az amire kifejezetten erdemes figyelni nala ?


2022. júl. 12. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem az Alfákat, de ha olcsón megbízható autót keresnék, nem ez lenne az első márka, ami eszembe jutna.
2022. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ra tudok szanni az elso par honapban havi 60-70ezer forintot ha szukseges. Ezzel nem lenne gond. A motortipus erdekelne hogy mennyire megbizhato, jts jtd.
2022. júl. 12. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Átmeneti, szaladgálósnak Alfa GT?

Elég nagy öngólnak érzem. Nyilván, ha szerelem autó lenne akkor ok, de akkor meg nem akarnád eladni rövid időn belül.

Én dízelt használok napi 2x15 km város + hétvégén 2x100 km autópálya bontásban évek óta, ez a második dízelem ilyen használatra és semmi bajuk emiatt.

Mindenre igaz, hogy legyen bemelegítve és visszahűtve rendesen.

Az már egy sokadlagos kérdés, hogy szerintem 1M alatt értelmes GT-t nem lehet venni. Nagyobb gond lesz az autó általános állapota

2022. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Ne vedd meg, mert szopni fogsz vele. Ennyi pénzért Alfát akkor veszünk, ha hobbi, játszós, projekt autó kell. Valós használatra NEM. Értem én, hogy neked ez tetszik, de akkor sem. Havi 60-70 ezer szervizre lehet hogy kevés lesz. Egy lelakottabb állapotú Suzukit nem lehet ennyiből talpra állítani. Ha nincs semmi baja az autónak, csak a kopó alkatrészek közül kell cserélni párat, meg egy első komolyabb szervizt csinálsz, máris rámegy az árának egy harmada. De nekem mindegy, te pénzed, te életed. Én itt kiszálltam...
2022. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!