Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak szerintem akar a legtöbb...

Csak szerintem akar a legtöbb honfitársunk:„max 1 éves Mercedes C-osztály,max 5000km 100.000 ftért"? Tényleg ilyen csöves a legtöbb használtautó kereső kis túlzással, mint amit fent leírtam?

Figyelt kérdés
Adott egy Audi A4 2008-as 350*** kmrrel. Nem egy extra gyár, de van benne elektromos ablak, Digit klíma, fűthető tükör, köd lámpa, szervó nagyjából ennyi. (A klímánál az egyik cső elengedi a gázt, de az meg van jelölve a csövön ,hogy hol. Miivel új autót vásároltam, így ezzel nem akarok foglalkozni.) Egyébként oda is volt írva a hirdetéshez, hogy nyugodtan gépre dugható(pl porlasztó értéke,stb miatt), át nézhető,felemelhető az autó(pl,hogy rohad e).Piaci ára 1,8 milliótól indul, én 1,6-ért hirdettem.Erre felhívnak, hogy van-e benne ülésfűtés,kormányfűtés ,meg tempomat . Nyilván nincs benne, azért nem írtam ki a hirdetésnél a címkékhez. De,hogy lehetnek ilyen ostobák az emberek? A kérdésem az lenne , hogy más is találkozott már ilyen fillérb@szó kb. mindent ingyen,vagy olcsóbban akaró senkiházi gyökerekkel használtautó hirdetéskor? Szerinted milyen az ilyen ember fejébe? Megkérdeztem de vagy hebegett-habogott, vagy rám csapta a telefont. :)
2022. júl. 17. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
És mi a kérdés?
2022. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ma 19:58


Ha nem érted, vagy nem ismerd fel a kérdőmondatot,arról nem én tehetek... ;)

2022. júl. 17. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Igen, csak szerinted.

Nem, nem ilyen a legtöbb.

A többi csak picsogás, nem kérdés.

2022. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Erre felhívnak, hogy van-e benne ülésfűtés,kormányfűtés ,meg tempomat . Nyilván nincs benne, azért nem írtam ki a hirdetésnél a címkékhez. De, hogy lehetnek ilyen ostobák az emberek?"


Sok hirdetésnél nincs rendesen kitöltve, lehet hogy csak ezért kérdezték meg, hogy pontosan milyen extrák vannak. Persze van nagyon sok idióta, azért gondolhattad volna, hogy nem orvosok és mérnökök fognak 15 éves audit venni...

Ha nem akarsz a vevőkkel kommunikálni, akkor be kell adni egy kereskedésbe áron alul és kész.


"A kérdésem az lenne , hogy más is találkozott már ilyen fillérb@szó kb. mindent ingyen,vagy olcsóbban akaró senkiházi gyökerekkel használtautó hirdetéskor?"

Persze. Szerintem mindenki találkozott már a "főnök, mennyit engedsz a feléből?" típusú szövegekkel, akinek bármi köze volt használtautó eladáshoz.


"Szerinted milyen az ilyen ember fejébe?"

Az autókon kevés munkával sokat tudnak nyerészkedni, csak vastag arcbőr kell hozzá.

Ezért próbálkoznak az ilyen zugnepperek meg hasonló alakok.

2022. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak szerinted.
2022. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1,3,5


Bocsánat ha a lelki világot okból tiportam, mert magatokra ismertek.:) Javaslom olyan kocsit vegyetek, amit megemgedhettek magatoknak, meg fent tudtok tartani. Én sem álmodozom az átlag fizetésemből szalon RS6-ról. :)


4-esnek meg kösz a normális választ.

2022. júl. 17. 22:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármit hirdetést olyan trogerek fognak hívni egy Astrat hirdettek 22 evést 450 ért, és kérdezi hogy vállalok e rá két év garanciát meg hasonlók....
2022. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Régen árultam az autómat 390ert, erre irnak nekem olyanok akik latatlanba 300-ert megvennek, mikor a neten egyetlen egy ilyen tipus, evjarat, allapotu nincs 300-ert , tehat nem en arultam dragan.

Az ilyenek csak a jo uzletet keresik es annyit akarnak alkudni amennyit csak lehet.

2022. szept. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!