Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Debrecenben 3 hónapja nem...

Debrecenben 3 hónapja nem kapok "B" kategóriás forgalmi vizsgára időpontot, más is járt így? Lehet, hogy az oktató/autós iskola várna egy kis "ösztönzőt"?

Figyelt kérdés

2022. júl. 19. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Ezt most fogalmazd újra! December már több mint 3 hónapja elmúl, és az idei év decembere is távolabb van mint 3 hónap.
2022. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 krwkco ***** válasza:
100%
Debrecen. Nem december.
2022. júl. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valami nem stimmel.

Olyan van, hogy nagyon sokára van vizsgaidőpont, főleg nyáron, de akkor is van egy dátum.

Az iskolával, oktatóval kell megbeszélni, hogy miért nincs időpont.

Olyan is van, hogy az iskoláknak megvannak a vizsga időpontok, és oda pakolják be a vizsgázó tanulóikat, de a lényegen nem változtat:ha valaki vizsgaidőpontot kér, az lehet, hogy hetek, esetleg hónapok múlva lesz, de a központ ad egy időpontot.

Melyik iskoláról van szó?

Debrecenben nem elterjedt a vesztegetéssel vizsgázás.

Nem állítom, hogy nincs, de nem jellemző (hacsak az utóbbi időben valami nem változott)

2022. júl. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan csak elméleti vizsgám lesz, de be kellett mennem személyesen aláírni a jelentkezést rá, de ott mutatta a csaj a számítógépen a lehetséges időpontokat, hogy mikor mehetek Fehérváron. Volt egy csomó lehetőség, gyanítom, hogy a forgalmi vizsgánál is ugyanúgy egy központi adatbázisban kell jelentkezni. 3 hétre volt a legkorábbi időpont, de volt.
2022. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4#

Az úgy rendben is van.

Nekem az oktatóm mondta, hogy úgyis nenni kell neki a központba, kér ő vizsga időpontot, de bemehetek én is...

Az egy plusz utazás lett volna, tehát rábíztam.

Nekem is várni kellett közel 2 hónapot, de olyan nem létezik, hogy ne adjanak semmilyen időpontot.

Hajdú-Bihar megyében a B kategória forgalmi vizsgái mind Debrecenben zajlanak, kisebb városokban nincs forgalmi vizsgáztatás B kategóriából.

Tele is van a város tanuló autókkal, vidékről is bejárnak oda gyakorolni.

Van jónéhány vizsgabiztos, 8-tól 16 óráig mennek a vizsgák, de abban semmi meglepő, hogy várni kell a vizsgára... ha nincs semmilyen időpont, azt jelenti, nem is kértek.

2022. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Tegnap sikeres forgalmi vizsgát tettem Debrecenben. Nagyon el van b@szva most a helyzet, én DECEMBER óta vártam vizsgára, első időpontot májusban kaptam. Most is úgy tudtam menni hogy valaki vissza mondta. Szóval én elhiszem neked.
2022. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6#

Sajnos egyre több személytől hallom, hogy Debrecenben 4-6 hónap várakozással lehet csak forgalmi vizsgára menni.

A KAV nem biztosít elég vizsgaidőpontot, azt is csak 2 hétre előre teszi elérhetővé.

Nem értem, hogy Debrecenben ezt miért nem lehet normálisan megszervezni :(

2022. aug. 16. 17:04
 8/9 anonim válasza:

Hello,


Nem tudom, hogy még aktuális de ugyanez van velem is. 2022.11.07-én kezdtem teljesen az elejéről(kressz stb.) de azóta már rég levezettem amit kell az oktató is elmondta nincs komoly hiba, ami van az nagyon csekély, de egyszerűen nem tud időpontot kérni. Állítása szerint nagyon kevés a vizsgabiztos. Nem tudom hogy ez tényleg így van vagy csak ő mondja nem korrekt pali bízok benne nem hinném hogy átverne, tulajdonképp azért se mert nincs megőrülve azzal hogy mennyek vezetni tehát nem csak a pénz kellene neki, egyébként is ő mondta hogy néha néha ha úgy érzem hívjam fel beszéljünk meg egy időpontot de csak azért hogy ne essek ki a rutinból és ha tud vizsgaidőpontot kérni azonnal szól. Testvéremnek ugyanez.

2023. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
korrekt pali* bocsi az a "nem" véletlen került oda :)
2023. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!