Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erőtlen a motor alacsony...

Hagyma9110 kérdése:

Erőtlen a motor alacsony fordulaton??

Figyelt kérdés

Adott egy G astra 1.4 ecotech

Melegben 2-3ba hiába taposom a gázt.. mintha gondolkozna 2-2,5ig aztán megy rendesen és a motor se pörög fel addig ahogy szokott. De csak melegben csinálja ezt. Most felraktunk egy sport légszűrőt hogy mivan ha nem kap elég levegőt..de ugyan úgy produkálja



2022. júl. 25. 07:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egy 300le-s autónál ez már 12le, de persze a nagyobb erő miatt nem is lehet annyira észrevenni a különbséget.


A turbós autóknál ugyanez a helyzet, viszont ott jó esetben van töltőlevegő hűtő, ami a turbó általi magas hőt igencsak jelentősen visszahűti.

2022. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes. Nekem 1.6 8v-es van. 2ezer felett kezd el húzni rendesen. Ezek benzines autók, nem nyomatékból, hanem fordulatból építenek. A meleg időre meg rátérve. Nekem reggel sokkal rosszabb az autóval menni. Hűvös éjszakák a folyadékoknak betesznek reggel 5 körül. Mire átmelegedne, addigra beérek. Viszont délután melegben megy a legjobban.
2022. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. Hol jár a benzin tankban mikor elkezd vissza rángatni? Nekem most fél alá ment és elkezdett vissza ráncigálni..
2022. aug. 6. 12:19
 14/14 anonim ***** válasza:
Helyedben cserélném az üzemanyagszűrőt.
2022. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!