Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
KB 6 hónapja van jogosítványom és autót szeretnék vásárolni. Nem gondolkodok nagy autóban egy Peugeot 406-ot néztem ki. Magyarországon 1 tulajos leinformált 210.000 km-el. 2.1 td motorral manual 5-el. Eladó állítása szerint nap használatra alkalmas. Képeken nem néz ki rosszul, sőt tetszik is. Nem horribilis összegért adja van annyi félretett pénzem 160.000 Ft-ért adja És dolgozom is. Több embertől is hallottam ilyenkor kB mégegyszer rá kell költeni ennyit, kopó alkatrész, névrevétel stb... Valaki azt mondja ne vedd meg francia fos. Valami tapasztalat?

2022. júl. 25. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

160-ért alkatrésznek való autókat kapsz csak... használható 406-osok úgy 500eFt körül kezdődnek és van bennük 3-400 ezer kilométer, és ezekre is kell még költeni bőven

nem akarlak kiábrándítani, de ez a pénz ma már egy jobb biciklire sem elég

2022. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor egy megtekintést sem ér?
2022. júl. 25. 10:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

még megnézni sem szabad...kivéve, ha veszel még egy pont ilyen autót donorautónak, és otthon szerelgeted.

Nem fos az autó, csak már le van használva...160 ezerért nem is hallottam működő autóról.


Löknél egy képet?..kérd meg az eladót, fényképezze le, és küldje el neked. Azt nem mond, hogy itt rákérdeztél.

2022. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ennyiért nincs használható autó, csak pénztemető.

Ha jó lenne, akkor a hirdetés megjelenésének a napján (napján... inkább órájában) megvette volna valaki.

2022. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért már akkor szerencsés vagy, ha hazáig elmegy. Biztosan nem venném meg.
2022. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
160 ezerért TALÁN egy F Astrát, vagy Suzuki Swiftet tudsz venni. Hibátlan az sem lesz, de napi használatra alkalmas. TALÁN!
2022. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#3 Hogyan tudok ide képet küldeni?
2022. júl. 25. 11:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Szoktam nézegetni a használt autókat. Ennyi pénzért azt árulják amelyiknek hibája van. Van olyan, hogy megjegyzés. Itt az eladónak fel kell tüntetni az autó hibáját, hogy miért ennyi az ára.
2022. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!