Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kis távokra autó?

Kis távokra autó?

Figyelt kérdés

Mindenképp városi használatra nézek autót ami heti minimum 50km-t jelentene. 5-5km egy nap.


Tudtommal ez rossz az autónak,legalább is mindenhol ezt olvasom, túl kicsi a táv, nem melegszik át jól stb.. Olyat is hallottam, hogy jobb ha alacsonyabb cm3-vel néznék.


Viszont havi 1-2x mennék vele nagy távokat (120-300km-ekröl van szó), az segítene?



2022. júl. 27. 12:27
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Nekem egy 1.4-es benzines 1999-es G Astra kombim van, továbbá 2 nevelt kisgyermek, hamarosan érkező harmadikkal. Ebben a hónapban csak a kocsira elment kb. közel 70 ezer Ft. Ebből tankolás fél tanknál 12 ezerért, klíma töltés-tisztítás (évente szükséges minimum egyszer) 31 ezerért és apró hibák javíttatása 22 ezerért. Nem mondom, jó ha van autó. De ha főleg csak hétvégére kell, akkor arra pont lehet autót bérelni akár. Ami jóval olcsóbb, mint a sajátot fenntartani. Lehet az én autóm régi, de más autóra, ugyanezt az összeget simán el lehet költeni, mert amelyik autóra nem költenek időben az később bosszulja meg magát. Illetve a futóművet szintén autótól függetlenül 3-4 évente gatyába kell rázni, a kedvező magyar útviszonyok miatt.Ebben a fos gazdasági helyzetben, nagyon àtgondolnam az autót.
2022. aug. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!