Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenne egy 2001-es Volkswagen...

Bekii420 kérdése:

Lenne egy 2001-es Volkswagen Passatom ami B5.5 manual 6 váltós.Nemrég észrevettem hogy a teljesítménye visszaesett, ezalatt azt értem, mintha nem lenne turbónyomas, de nem mindig csinálja ezt, viszont amikor van is, akkor hangos susogást, süvítést?

Figyelt kérdés
hallani az auto jobb feléből. Csöveket, tömítéseket átnéztem, semmi nem lyukas. Hol keressem a problémát?

2022. júl. 28. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy ennyiből bárki is tudni fogja? Miért nem nézeted meg egy hozzáértő szerelővel?
2022. júl. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D. Brasco ***** válasza:
50%
Biztosan eltömődött a susogó szelep
2022. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig kifújhat valahol, vagy megdöglött a turbó, vagy ezer másik ok, vidd szerelőhöz
2022. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szolovjov ***** válasza:
Lehet leragadt geometria, elrepedt cooler cső, vagy a geometriát működésbe hozó vákuumcső is lehet repedt. Valami szakit keress, de lehetőleg olyat aki otthon szerel, mert műhelyben úgy megkopasztanak hogy ihaj.
2022. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!