Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tank mellet ha kannába is...

Tank mellet ha kannába is tankolok az hatósagi áras még és mennyire nézik, kinek mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ha beviszem a forgalmit akkor fogják azt mondani hogy mivel kannába is tankoltam nem számolják hatósági áron vagy nem fognak ezzel foglalkozni?
2022. aug. 3. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ugy rakok kannába, hogy a hátsó ajtót kinyitom és akkor nem látja a kamera. Célszerű olyan kúton ahol nincs segítő személyzet csak pénztáros.
2022. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teletankolod a kocsit majd otthon kiszivod.
2022. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem hatósági áras a kannába tankolás.

Én a madaras automata kúton szoktam tankolni a kannába. Még nem jött meg a feljelentés a kamera alapján...

Dízel autó forgalmival simán enged benzint is tankolni kannába...

2022. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
#1 pont ezen röhögtek a szomszéd OMV-ben az eladók a minap, hogy ott speciel látják ám. Kérdező: a szabályos az lenne, hogy bemész, kifizeted a jármű tankolását forgalmival, aztán visszamész, tankolsz kannába, és azt külön kifizeted rendes áron. Ahogy fentebb írták, lehet ügyeskedni, de ha pechedre pont észreveszik, akkor sajnos az egészet rendes áron fogják kifizettetni.
2022. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Majatom ***** válasza:
Nálunk a Mol kúton ki is van írva, hogy ha kannába is tankolsz, akkor az egész tankolás piaci áras. Azt nem tudom, hogy be is tartják-e, mert kannába csak a fűnyíróba szoktam benzint venni, de abba 100-ast.
2022. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!