Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után van határidő arra, hogy mennyi ideig lehet bemenni az okmányirodába?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, de kb 1hete szereztem meg a jogosítványomat(mármint sikeres forgalmi vizsga) és nem volt időm bemenni az okmányirodába, illetve valószínű, hogy csak augusztus végén tudok elintézni mindent(nyaralás, távoli munka stb. miatt)


Ma azzal riogattak, hogy van valami határidő a forgalmi vizsga után és hogy minél hamarabb menjek be megcsináltatni, mert van valami lejárati idő(?). Nem tudom, hogy ez igaz e, ezért is kérdezem tőletek, hátha tudtok valamit.

Én úgy tudtam, hogy bármikor be lehet most már menni az okmányirodába megcsináltatni( kész az eü vizsga is meg minden).


Köszönöm az értelmes válaszokat!



2022. aug. 3. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Onnantól kezdve, már csak az orvosi alkalmassági tud lejárni.

De intezheted online is.

[link]

2022. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!