Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ausztriában használt autót...

Ausztriában használt autót hogy és meg nyi idő alatt tudok venni? Max egy hetem van találni és megszerezni egy jó autót

Figyelt kérdés

Letudná írni vki mi a menete kint egy használt autó vásárlásnak, és hogy milyen lehetőségem van megvizsgálni az autót vásárlás előtt ha magánszemélytől venném?

Azaz hogy tudom kideríteni tényleg jó e az autó vagy hogy rá kell költsek mondjuk 400 ezret és utána lesz jó, így belekalkulalnam a javítást a keretembe.

Ez most egy nagyon fontos kérdés lenne, abszolút amatőr vagyok, első sajat autóm lenne, de munka miatt koltoznom kellett és már N tudok kb egy hét múlva tömegközlekedéssel munkába járni.

Köszönöm a segítséget!



2022. aug. 4. 03:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az esetleges papírmunka költségei és az ügyintézés várható ideje is is érdekelne, egyébként egy ilyen kb 2008-10es évjáratú, 80 lóerő körüli autót kell elképzelni kb 3000 euróig, javítással együtt 4000 eurom lenne rá max
2022. aug. 4. 03:20
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

"és már N tudok kb egy hét múlva tömegközlekedéssel munkába járni."

Miért? Megszűnik a tömegközlekedés?

"abszolút amatőr vagyok, első sajat autóm lenne"

Mindenképpen vigyél magaddal valakit, aki ért hozzá.

2022. aug. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mert mások lakásba koltozok, onnan pedig így nem opció a tömegközlekedés
2022. aug. 4. 07:08
 4/15 anonim ***** válasza:
És miért pont ott? Oda költözöl? Vagy Magyarországra akarod hozni az autót?
2022. aug. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Két hétig ráért, most meg ennyire sürgős lett?

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__11..

2022. aug. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem fog menni, kár erölködni.
2022. aug. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy héten belül megveszed, átiratod, stb, aztán másfél hónap a magyarországi üzembe helyezés, hogy rendszámot is rakhass rá.
2022. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Hetes. Csak akkor ennyi, ha nincs érvényes műszakija, és honosítani kell. Ha van érvényes műszakija, akkor ugyanaddig tart átíratni, mint egy, magyar rendszámost.
2022. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Királyok a felesleges keresztkerdesek, nagyon jó, sokat haladt előre a válasz keresés.

Kint vagyok már 2 éve, de most máshova kell költözni ahonnan nem fogok 3 átszállással munkába járni szóval kell egy autó, fantasztikusan hihetetlen a történet tudom.


Azt tudja e valaki hogy hogy érdemes megnézni hogy ne legyen szar a kocsi?

Mert vihetek én magammal egy ismerőst az nem fogja kinézni belőle hogy hát ez biztos 300ezret futott meg amúgy lehet hengerfejes lesz stb, hanem mik az opciók?

Előre foglalni lehet vmi közeli szervizbe időpontot és ha engedi a tulaj akkor ott vegignezik, felemelik beneznek alá stb? Kb mibe kerül? Vagy hogy érdemes mert mindenhol azt írják hogyha magánszemélytől veszed akkor nincs garancia szóval hiába sirna a szám egy hónap után ha lerohad

2022. aug. 4. 11:06
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
2 éve kint vagy, ergo beszéled a nyelvet, megkérdezed a helyi szervet, hogyan tudod a leggyorsabban átíratni, mennyivel előre tudsz időpontot foglalni stb.
2022. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!