Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet nagyobb végsebess...

Macskafan kérdése:

Hogyan lehet nagyobb végsebességet nyerni ?

Figyelt kérdés

Adott egy Kymco vitality 70 malossi hengerrel viszont 70 75 nel nem megy többet.nagyon szépen kipörög viszont 45-nel megtorpan onnan meg egészen 70 75 ig gyatrán húz. Hogyan lehetne nyerni nagyobb végsebességet?

Setup :

Malossi 70 vas henger (papíron 10,5.lo erő)

technigas sport kipu

17,5 naraku karbi 86-os fuvokaval

Naraku varriator

4,8 g gőrgök

Ezen kívül minden is gyári rajta .



2022. aug. 4. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Aerodinamika

[link]

2022. aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tegyél nagyobb kereket alá, gyorsabb lesz.
2022. aug. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki rátette a 70-es hengert az abba nem gondolt bele, hogy ezek a motorok már elektronikusan is le vannak korlátozva, egyrészt ezért nem megy neked többet, meg egy 21 vagy 24-es karburátor se ártanak neki.
2022. aug. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy aero dinamika mert mielőtt le lett rakva akasztotta az órát .... Szerintem itt az elektronikus korlátozás sem jöhet szóba az imént emlitettek alapján. Nagyobb karbi megoldódaná?
2022. aug. 5. 09:58
 5/9 anonim ***** válasza:

" Nagyobb karbi megoldódaná?"

Nem! Az elektronika nem engedi feljebb forogni, én egyébként nem piszkálnám, mert lehet mechanikusan nem bírná a variátor és szétrobban.

2022. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És akkor mielőtt le lett rakva engedte az elektronika? Varriator meg bírja hidd el . Ennél komolyabb gépe volt haveromnak nem volt semmi baja a variatornak
2022. aug. 5. 11:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire okos vagy akkor miért itt kérsz segítséget? Azt panaszolod, hogy nem forog, akkor tök mindegy, hogy milyen variátor van rajta, mert az a motor, főtengelyen mért fordulatszámát korlátozza.

Azt meg egy szóval sem írtad, hogy korábban többet ment!


Lehet haverodnak komolyabb gépe volt, csak ott talán ahhoz passzoló mechanika is.

Az én motoromra is lehet kapni 70-80-as hengert, csak éppen 1-2 szezon után a főtengely kuka, mert az nem ekkora terhelésre van méretezve. Ennyi!

2022. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom talán a "régen akasztotta az órát" abból ki lehet deríteni hogy jobban ment . Karbihoz nem értek meg az egész tartozó dolgokhoz ezért kértem segítséget.
2022. aug. 5. 16:29
 9/9 anonim válasza:

Vegyél yamaha vagy olasz robogokat sokkal jobb.

Piaggio vagy minarelli blokk a legjobbak! És nem az ujak

2010 elöttiek a jok. Szerintem.

Mert már levannak ugy fojtva

Gyujtásba is van karbiba kipufogoba meg variátorra meg minden hova hogy menyen 40el akkor veszek babettát .(szerintem) De neked kell humbálkolnod ezen. Variátor szol bele hogy mennyivel megy az tény ,csak lehet a gyújtás az meg levan “fojtva “ akkor hiába raksz rá 20féle hengert ugyan az lesz. Vidd el Olyanhoz aki ért hozzá.

2023. jan. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!