Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire bonyolult és drága...

Hyron kérdése:

Mennyire bonyolult és drága egy lejárt külföldi okmányos autó forgalomba helyezése mindennel együtt?

Figyelt kérdés
Találtam egy németországból behozott jó állapotban lévő sport autót. Arra lennék kiváncsi, hogy milyen költségek várnak rám (már minimálisan utánna olvastam de kiváncsi lennék olyan tapasztalatokra akik ezt végig csinálták) és kb mennyi időbe telik mire legálissan használhatom közúton?

2022. aug. 6. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
100-150 ezer ft lehet az üzembehelyezés szerintem és több hónap várakozás van a vizsgákra most, állni fog egy ideig a kertben az biztos.
2022. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden le van írva, és mindenre van kalkulátor azokban a cikkekben, amit olvastál. Az autó pontos típusa nélkül saccolni sem lehet. Arra készülj fel, hogy az átfutási idő sok lesz.
2022. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mitől ilyen sok az átfutási idő?
2022. aug. 6. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Te nem olvasol híreket?

A meghosszabbított műszakik lejártak, most akarja mindenki áttolni a 3 éve szerelőt nem látott sz/rját a vizsgán, a vizsgaállomásokat sorra zárják be a korrupció miatt. Általános állami szféra sz/rságok, új típusú rendszámok kiadása miatt is feltorlódtak a dolgok stb.

2022. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!