Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elvesztettem az autóm helyreál...

Elvesztettem az autóm helyreállítási tartály sapkáját. Vettem egy bontónál egy hasonlót. Azt mondtak jó lesz, de ma vettem észre hogy felmelegedett motornál szökik onnan a víz. Milyen átmeneti megoldással lehetne légmentese lezárni?

Figyelt kérdés

Nem túl jó videó, de így néz ki.

[link]



2022. aug. 13. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastad egyáltalán a kérdést mielött kiírtad? Mi az a "helyreállítási tartály " Meg a videó is csak egy homályos fotó.
2022. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1#

Légyszi ha valamit nem tudsz, ne írj hülyesegeket!

A helyreállítási tartály az egy kisebb tartály a kiegynlítő tartály vagy beőntő nyílás mellett, aminek úgyszint van egy lezáró sapkája. De nem ez a lényeg, hanem hogy hogy lehetne lezarni 1-2 napra amíg veszek egy szabvány sapkát.

2022. aug. 13. 14:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még életemben nem hallottam, ezt mire fel találtad ki?

Video meg nincs.

2022. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3# A videó az tényleg sz@r.

Viszont a google lehetne a barátod!

Beírod hogy “hűtőfolyadék helyreállítási tartály”, és máris láthatod. De ha te nem az 1-es válaszoló vagy, akkor le írom neked is hogy nem ez a lényeg, hanem a lezárása.

2022. aug. 13. 15:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Te miért nem írod akkor ba a google-ba?
2022. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5#

Beírtam

2022. aug. 13. 16:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs helyreállítási tartály. Az csak egy rossz fordítása a kiegyenlítő tartálynak. Képkereső a helyreállítási tartály keresésre egy rakás "recovery tank"-ot dobott ki, amik mind-mind kiegyenlítőtartályok voltak.
2022. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én a interneten ezen a néven találtam meg azt a zárófedelet amire szükségem van. Másnéven nem. Ezzel kapcsolatban a google-el tudsz pereskedni. De a kérdésem lényege mééég mindig nem ez volt sajnos.
2022. aug. 13. 17:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs alternatív megoldás, vegyél rá egy megfelelőt, ha nem akarsz komolyabb problémákat.
2022. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9# Köszi! Már megrendeltem, csak lett volna holnap egy utam, de inkább megoldom kölcsönautóval.
2022. aug. 13. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!