Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell megszüntetni az...

Hogyan kell megszüntetni az automata olajzást a robogóknál?

Figyelt kérdés
robogó

2022. aug. 15. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod megszüntetni? Nem elég kényelmes, hogy nem kell a kútra olajos flakonnal járkálni?
2022. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább javítsd meg az olajadagolót. De nem azzal lesz a gond, más miatt nem indul.
2022. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ujra kérdezném, hogyan kell kiiktatni. nem kell kéretlen kérdésekre válaszolni.
2022. aug. 15. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű ha nem öntesz bele olajat hanem a benzinbe kevered.
2022. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 akkor ne kérdezz, maradj hülye.
2022. aug. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
attól félek, ha a benzinbe öntöm az olajat, a szivattyú megragad.nem jól gondolom?
2022. aug. 17. 09:39
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Ha megragad a szivattyú akkor nem szűnik meg az automata olajzás? Megszűnik ---> kívánságod teljesül.



Ha ennyire hajthatatlan vagy, akkor iktasd ki ezt az amúgy hasznos funkciót...

Ehhez nem tudom miért kell segítséget kérned egy ennyire egyszerű konstrukciónál, mint egy robogó. A típusát nem tudtad leírni, így nem tudunk segíteni.

Meg kell szüntetned a szivattyú hajtását, le kell ereszteni az olajtartály tartalmát és le kell dugózni a szivattyú szívóágát.

Ezek után járhatsz a kútra 2T olajjal a táskádban, taps-taps.

2022. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A karbinál elvágod a csövet, a karbinál ledugózod, mert falsot szívna. A másik csövet visszadugod a tartályba és hagysz benne 2T olajat, így a szivattyú továbbra is keringeti és nem szarik be. És nem kell lebontanod a fél motort sem. Te pedig keverheted a benzint olyanra amilyenre akarod.

Én is kikötöttem, mert nem bíztam már meg benne 16 éves korára. Aztán végül eladtam, mert amúgy utáltam az 50-es robogókat, egy megváltás volt utána a B125 jogsival egy négyüteművel menni. Aztán azt is eladtam, mert rájöttem inkább autózok és fizetem annak a költségeit... Öregszik az ember.

2022. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!