Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek egy PEUGEOT...

Mi a véleményetek egy PEUGEOT 206 1.4-es autóról? (2003-2005) évjárat

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok azzal, hogy majd csak 20 éves autóról beszélünk szóval ezt hanyagoljuk, normális válaszokat várok a kérdéseimre.


Mennyit fogyaszt városban illetve országúton? Tudom lábtól függ, de az átlagoshoz mérve.


És akinek van tapasztalata , megéri e?


2022. aug. 17. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Tipikus francia.

Idegesítő elektromos hibák, időnként felújítandó torziós rudas hátsó híd.

Egyszerű szívóbenzin sok baja nincs, de lomha és 7-8 litert be fog kajálni szerintem.

2022. aug. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az 1.4-es az aluminium blokkos, hüvelyes motor. Ami azért jó, mert ha elmegy belőle a víz, olyan szinten deformálódik az egész, hogy kuka.

Viszont könnyű....

Hátsó tűgörgős híd, amit nem a pl nógrád megyei utakra terveztek...

Ha veszel egy jó hátsó hidas 206-ost, fix, hogy rossz utakon hamar előjön, hogy mikor volt cserélve...

Elektromos bajok +1

2022. aug. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem rossz autó, persze nem versenygép, de amúgy az 1.4-es benzinmotor megbízható és nem túl nehéz a kasztni, a motor nem olyan lusta, így nem mondanám olyan lomhának mint mondjuk azonos korú VW Polot szintén 1.4-es motorral.


Barátnőmnek volt ilyen autója még pár éve, jól volt tartva, megkapott minden szervizt időben, és csak azért cseréltük le mert volt pénz újabbra ami kényelmesebb, amúgy szerettük, volt már benne 240 ezer km de kutya baja volt. A hátsó híd egy valós probléma, ebben az autóban is szükség volt felújításra, az biztos hogy ez egy kátyúkerülgetős autó ha nem akarsz ezzel problémát. Elektronikai hibáktól érdekes módon a miénk majdnem mentes volt, a kpzár hülyéskedett alkalmanként (nem nyitott vagy zárt minden ajtót amikor olyan kedve volt), de ezen kívül semmi, pedig meg volt pakolva extrákkal, Roland Garros felszereltség volt, minden működött benne.


Alapvetően szerintem nem rossz autó, ha olyat fogsz ki amivel foglalkoztak, de azt sok helyről hallottam hogy autóvillamosságis kontakt jól jön hozzá.

2022. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Öreg vacak,csóri nők haknis autója. Xar futómű és elektronika, elavult dizájn, soroljam még??
2022. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, még ahogy a kettes írta, a motorja is egy hulladék. Benzinesek, dízelek mind.
2022. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!