Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kötelező autóbiztosításom...

A kötelező autóbiztosításom lemondhatom, ha az autóm szerelőnél van és nem tervezem megjavítani februárig biztosan?

Figyelt kérdés
Használva addig úgy sem lesz, mert nem fogom megszerelni, nem lesz rá keretem és szükségem sincs rá annyira, mert mindent elérek tömegközlekedéssel.
2022. aug. 17. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kivonatod a forgalomból, akkor igen.
2022. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ideiglenesen kivonathatod a forgalomból és akkor nem kell rá fizetni biztosítást.
2022. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ügyfélkapun kérvényezhetem a forgalomból való kivonást, és meddig engedélyezik a kivonását ideiglenesen maximum?
2022. aug. 17. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Add el ha nincs rá szükséged, az lenne a legjobb.
2022. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg injektor és fékmunkahenger cserés, 2-3 hetente használtam 1 körre, ha nagyon szükségem volt rá, ezért is nem foglalkoztat a javítása. Van aki így is elvinné, hogy üzemképtelen?
2022. aug. 17. 12:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Forgalomból való ideiglenes kivonás 6 hónapra 2300Ft. Visszahelyezés szintén 2300Ft. Ha kivontad akkor kell lemondani a biztosítást, visszahelyezéskor pedig újrakötni.
2022. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, #5 én kivonatnám forgalomból, megjavíttatnám, aztán visszahelyezném vagy utána adnám el. Nagyon sokan ismert hibával akkor sem veszik meg, ha konkrétan megmondod, mennyibe kerül az elvégzendő szerviz és annyival áron alul adod. Persze megeshet, hogy valaki lecsap rá, ha van megbízható szerelő ismerőse és tudja, hogy gyorsan meg tudja csináltatni, de tudva, hogy az átlagember alapjáraton mennyire tartja karban az autóját, necces.
2022. aug. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!