Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Melyik biztosítónál érdemes...

Melyik biztosítónál érdemes most autóbiztosítást kötni?

Figyelt kérdés
Most lehet váltani.Én másik biztosítóhoz mennék át, mert itt ahol vagyok, már nagyon sok a kötelező.De nem tudom, hova lehetne átmenni, és mi a menete?

2018. nov. 6. 13:08
1 2
 1/12 D. Brasco ***** válasza:
5%

Eloszor mondjuk egy netrisk.hu

Utana meg döntesz az árak alapjan

2018. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valami konkrétabb választ szeretnék.
2018. nov. 6. 13:46
 3/12 D. Brasco ***** válasza:
5%
Ettől?!?Konkrétan leirtam mit csinalj!Ha van autód akkor meg ennyire ostoba nem lehetsz....tudhatnád hogy a kötelező nem egységáras,és főleg a te személyes adataid fogják meghatározni mennyi a díj pontos összege!Amit az általam irt kalkulatorban fillérre pontosan ki tudnál számolni magadnak ha nem lennél ennyire lusta!!
2018. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Inkább te ne írj semmit!Foglalkozz magaddal, ne velem!
2018. nov. 6. 14:07
 5/12 D. Brasco ***** válasza:
11%
És akkor még meg van sértődve :D
2018. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Az előző válaszolónak tök igaza van.

Ha konkrét választ akarsz, akkor nézd meg az Allianzot, nekünk most minden autó ott van, mert sokkal olcsóbb, mint a többi. Előtte K&H volt, de az most nagyon drága.

2018. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
ez már jó nagy pénzlehúzas ami megy az autóbiztositásoknál. nekem az allianz 40-et kér fél évre, pedig 20 éve vagyok náluk max bonusszal csak másik kategóriába. elképesztő. Eddig os mindig csak leszivtak és van képük még ennyit elkérni. Ha én nem okoztam balesetet 20 év alatt, akkor másik kategóriától miért lennék közveszélyesebb. Na csak hisztizni jottem egy picit pá!
2018. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 a.erika ***** válasza:
0%
Üdvözlöm! A Generali Biztosítót ajánlanám. Most jött ki a legújabb tarifánk! Rengeteg kedvezményt lehet kapni! A kárrendezése is nagyon jó! Próbálja meg, számoltassa ki, utána eldönti melyik biztosító ajánlata a legjobb Önnek! Vagy erdeklődjön utána, hogy a jelenlegi biztosítójánál tudnak-e valamilyen plussz kedvezményt adni, mert ilyen is létezik! Pl.díjfizetés módja, üteme, mennyi fő vezeti az autót stb... remélem tudtam valamit segíteni. :-)
2018. nov. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszokat vártam, mint a 6-os, 7-es, 8-as! Köszönöm nekik!Saját tapasztalatot.
2018. nov. 7. 09:52
 10/12 anonim ***** válasza:

#8

Igen, hogyne. :DD

Most azért is előkeresem az ajánlatokat a Generalitól, és az Allianztól is.

A Generalitól 270 ezres ajánlatot kaptam, ez éves díj. A legolcsóbb casco itt 300 ezer volt.

Az Allianznál 40 ezer volt ugyanez a mutatvány, szóval ott lett megkötve.

Viszont édesanyám nevére lett megkötve, mert a casco úgy sokkal olcsóbb, a fenti árak viszont mind rám vonatkoznak.

Attól, hogy fiatal vagyok, fiatal autóval, még nem kell hülyének nézni. Ha a biztosító nem bízik bennem, hogy ilyen díjakat szab ki, akkor én miért bízzak bennük... Higgyék el, nem az a célom, hogy összetörjem. Az Allianz ezt fel is fogja, és tök jó áron ad biztosítást.

2018. nov. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!