Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kipufogó nincs a helyén. Mit...

Kipufogó nincs a helyén. Mit lehet tenni? Biztonságos?

Figyelt kérdés
Arra lettem figyelmes hogy nagyon hangos lett az autóm, megnéztem és a kipufogó nem úgy áll, ahogy szokott. Mintha el lenne fordulva és lötyög is. Vissza tudom tenni valahogy a helyére? Mennyire biztonságos így használni?

2022. aug. 24. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Vissza tudod tenni valahogy a helyére?

Erre válaszolj.

2022. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez is egy kérdés, hogyan tudnám visszatenni?
2022. aug. 24. 19:59
 3/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

"Vissza tudom tenni valahogy a helyére?"


Ha ezt a kérdést feltetted, akkor nem. Irány a szerelő!


"Mennyire biztonságos így használni?"


Bár távgyógyítási és kézrátételes tudásomat elég erősen megkérdőjelezik itt a gyakorin, azt tudom mondani a kérdésre biztos válaszként, hogy talán, előfordulhat, hogy meglehet.

Irány a szerelő!

2022. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogyha eleve hangos lett, meg úgy látod, hogy nem is jól áll, akkor nem az a gond, hogy nincs a helyén, hanem, hogy annyira elrohadt, hogy valahol szét is esett már. Jellemzően valamelyik hangtompító, és az arra hegesztett cső találkozásánál megy szét. Én hagytam is el így hátsódobot.
2022. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem értem hogy itt mondják meg hogy te mit tudsz megcsinálni.

Nyilván halvány fingod nincs a műszaki dolgokhoz , ha lenne valami közöd hozzá akkor nem kérdeznéd meg.

2022. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Valóban nem értek a műszaki dolgokhoz. Kicsit jobban benéztem az autó alá és egy gumiszerű dolog tartja a kipufogót az autóhoz ami nem volt a helyén. Visszatettem és megoldódott a probléma úgyhogy tárgytalan már a kérdés.


Azért köszönöm a "segítségeket". :)

2022. aug. 24. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Látod, ezt hamarabb is megtehetted volna és akkor nem égeted magad.
2022. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak bepánikoltam kicsit. Habár nem érzem úgy, hogy égettem volna magam. Égő az, ha valaki nem ért úgy a műszaki dolgokhoz?
2022. aug. 24. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!