Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezhet olyan, hogy a 100-as...

Létezhet olyan, hogy a 100-as benzint nem annyira szereti a kocsi? Sima putris 95-el tankolva sokkal jobb a fogyasztása.

Figyelt kérdés
2022. aug. 28. 13:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is a sima benzinnel a legjobb a fogyasztás, a jobbat nem szereti s kocsi
2022. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a legutóbbi benzinkutas balhé után megkérdőjelezhető a kútfejek hitelessége. Vagyis hogy az egy liter az tényleg annyi? Persze lehet érvelni azzal,hogy hitelesítve vannak, de tudjuk,hogy van az a pénz... Cégünk se bukott még meg egy minősítésen se, pedig vannak bajok rendesen. Szóval simán lehet,hogy a prémium drága, de még kevesebbet is kapsz a pénzedért. Pont tegnap néztem egy motorszerelő videóját,amiben azon mérgelődik, hogy érdekes módon mióta van ez a helyzet,azóta 1-2 literre többet eszik a kocsija, és nem csak az övé, hanem a fiáé is.
2022. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
80%
#12 A fedélzeti kompúter nem a tank telítettségéből számolja az adatokat, így ennek a válasznak semmi köze nincsen a kérdéshez. És a kutak hitelesítve vannak, senki nem fogja bevállalni, hogy egy ellenőrzésen bezárják. Másrészt ha hibásan számolna, akkor a logisztika is nagyon csúnyán megcsúszna.
2022. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
72%
#13 Szerintem a legtöbb embernek max átlagfogyasztást számol az autója, azt meg nagyon sokminden befolyásol, mennyire nyomod, szembeszél, vagy kora reggel lassabban melegszik be az autó. Ha két tankolás közt csurig tankolod, akkor se tudhatod,hogy mindig ugyanakkor kattan le a töltőpisztoly, simán lehet ott is pár deci.
2022. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
73%
És ennek mi köze az átlagfogyasztáshoz? Mégegyszer: A kompúter nem a tank telítettségéből számolja az átlagfogyasztást.
2022. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
67%
Nem mellesleg meg nemegyszer volt balhé abból,hogy az autógyártók trükköztek a fogyasztási és károsanyag adatokkal. Ha van is a kocsiban olyan ,hogy az adott kilóméteren mennyi üzemanyag fogyott, tehát nem átla, 100km-re vetített fogyasztás az is megkérdőjelezhető, ahogy a kilométeróra is többet mutat mint amit pl a GPS mér.
2022. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
78%
Igen, volt balhé. De megintcsak semmi köze nincs a kérdéshez ennek. Ha trükköznek szoftveresen, akkor a 95-ös benzinnél is ugyanannyit "mér mellé", mint a 100-asnál is. De úgy látom, hogy gyúrsz a 0%-os értékelésre, szóval várom még, hogy milyen böszmeségeket tudsz összehordani. :)
2022. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
46%
Mert neked milyen autód van, hogy pl 50 km-re azt írja ki,hogy fogyott 3 liter?
2022. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
46%
#17 Te meg azt nem fogod fel,hogy még két ugyanolyan uton se fogsz pontosan ugyanakkora fogyasztást produkálni ha átlagot mutat a műszer! Elég egy kövérebb gáz 1-esben, és máris jelentősen többet fog mutatni átlagfogyasztásnak.
2022. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
82%
Ekem az autóm nem írja a fogyasztást, szimplán vezetem 4 éve, mindig felírom a km óra állást tankoláskor és hogy mennyit tankoltam. Ebből ki lehet számolni a fogyasztást. Sima 95-ssel jobb a fogyasztása egyértelműen
2022. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!