Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen benzinárakra tippeltek...

Milyen benzinárakra tippeltek itthon 2023-ban?

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 23:26
A kérdező szavazást indított:
670-790ft/liter
790-850ft/liter
850-1000ft/liter
1000-3000ft/liter
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
A benzin vilagpiaci ara folyamatosan csokken. Szerintem nem lesz olyan draga a benzin
2022. aug. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Azt könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy olcsóbb lesz jövőre, mint ma.

De, a régi 400-500Ft-os benzinár soha többé nem fog már visszatérni, mert az emberek 800Ft-ért is vették.


Itt egyszerűen kiszabadult a szellem a palackból, ha nagyon drága az emberek akkor is veszik, szinte ugyanannyit, innentől kezdve nem érdeke az államnak se, az olcsó üzemanyag.

Durván 600Ft alá szerintem ár nem fog menni.

2022. aug. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az emberek elintézték, hogy ne legyen itt olcsó üzemanyag...

2 éve vagy mikor amikor "berobbant" a covid és az emberek alig tankoltak akkor volt 280 az üzemanyag...


Most, hogy 480 és 760 vagy mennyi rekord mennyiségű üzemanyag fogy.

Ezek után miért is vinnék le az árát??? Hülyék lennének :)

Hiszen tudják, hogy ennyiért is tankolnak az emberek durván és így több a haszon az államnak.

2022. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3.Hallottam olyat, hogy a többlet üzemanyagot ukránoknak adják át,nem a magyar emberek veszik.

A cégek is spájzoltak amíg engedték.

pl van egy gazda ismerősöm,saját kúttal rendelkezik.Leszerződött a Mol-lal még a korlátozás előtt, és sokkal többet rendelt.mint az előző években,mert arra számít hogy felmegy az ár. Szerintem ilyenek,meg a hordóba otthon spájzolók miatt fogy több.

2022. aug. 29. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!