Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van akkor, ha veszek egy...

Mi van akkor, ha veszek egy autót külföldön, most legyen az pl. Németország vagy Anglia( mert ugye az nem EU már) Abban az országban kijelentem, hogy viszem exportra, de itthon nem helyezem forgalomba egy ideig vagy akár soha?

Figyelt kérdés
Mondjuk mert nincs pénzem megcsinálni a forgalomba helyezést, vagy meggondoltam magam és beparkolom a hátsó udvarba.

2022. máj. 27. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Lesz egy roncsod a kertben.
2022. máj. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi. Akkor áll a hátsó udvarban.

Arra figyelj, hogy közterületen nem tárolhatod rendszám és műszaki nélkül, mert autóroncsnak tekintik és elszállítják.

2022. máj. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A zugbontók nagy része így csinálja. Sajnos kb. következmények nélkül
2022. máj. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem lesz az, hogy megbüntetnek mert nem papiroztam le az autot? Se itthon nem fognak se az országból ahonnan hoztam?
2022. máj. 27. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Itthon senkit nem érdekel, amíg nincs honosítva.

Kint ha rendesen ki van jelentve, kinti rendszáma leadva, akkor onnantól ott se érdekel senkit.

Viszont nyilván nem közlekedhetsz vele (se kint se itthon), és közterületen sem tárolhatod.

2022. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!