Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5 millió Ft-ig milyen autót...

5 millió Ft-ig milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Méret kombi/suv.

Igazából mindegy, későbbiekben babakocsi, gyerekülés, meg a családi csomag menjen bele( legtöbb suvba belemegy)

Gondolkodom 318d(2014 modell váltás utáni), X1, C osztály, vagy esetleg egy Talismán, Espace (új generációs, csak ez 5 milliónál kezdődik)

Vagy esetleg i30 kombi 1.6 crdi, Focus de már a ráncfelvarrott 1.5 tdci


Ott van a fő gondom, hogy nem tudok eldönteni, hogy régebbi prémiumabb autót vegyek, vagy egyszerű családit, de újabbat.


Gobdolkodtam még abban, hogy hozok ki egy Dustert vagy Vitárát(természetesen ez kereten kívül van, de megvehetném), de sok a várakozási idő.. aztán nem tudom kenyelemre és komfortra mit nyújt hosszú távon.


Te mit tennél? Légyszi részletes véleményt. Kíváncsi vagyok mit miért.


2022. aug. 29. 19:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Bmw 218 gran tourert kifelejttem.
2022. aug. 29. 19:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Én vagy Audi A4 B8 at, Facelift 2012-es utánit, vagy Mercedes W212 Facelift E200 at, ez a német taxisok egyik kedvence, nem ritka a 700-800 ezret futott sem
2022. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!