Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikorra van kiírva az M2-es...

Mikorra van kiírva az M2-es autóút fejlesztésének és bővítésének a befejezése?

Figyelt kérdés
Arról több helyen olvastam már, hogy egészen Hontig, az országhatárig el fog menni az M2, valamint Vác dél és észak közötti szakaszt is fejleszteni, bővíteni fogják, viszont sehol sem találok ütemterv ezekhez. Van bárkinek valamilyen forrása arról, hogy ezek mikorra várhatók?

2022. aug. 30. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek abszolút távlati tervek, ráadásul abszolút túlzóak is: települési elkerülő szakaszokkal bőven kiszolgálható lenne a térség, hosszabb távon sem indokolt a gyorsforgalmi hálózat kiterjesztése Vácon túl.
2022. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az országhatárig tartó szakasz kb. utopisztikus, lehet én sem élem meg (17 vagyok). A meglévő, maradék szakasz bővítése reális, de mostanában nem igazán lehetett hallani róla, elméletileg december óta az engedélyezési tervek készülnek.
2022. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!