Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Balenóban kamerát hogy...

Mostmondjammeg kérdése:

Suzuki Balenóban kamerát hogy lehet cserélni, hogy baja ne legyen a járműnek?

Figyelt kérdés
Ma feltették a kamerát okos helyen, de 2 cm-be kilóg a helyéről, ezért szét kéne a szerelni a hátulsó részt és elrendezni a helyét.

2022. aug. 31. 19:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egyszerűbb ha vissza viszed. Ha ránézésre nem tudja valaki megállapítani hogyan van feltéve jobb ha nem piszkálja.
2022. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ennyi tudással jobban fel tudod szerelni, mint a szakszervizben?
2022. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

[link]


Ha valakinek erre futja a tudásából, minek vigyem vissza neki? De a szervizfőnöknek is jónak tűnt ez a meló sajnos én meg elfogadtam .

2022. szept. 1. 10:44
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem jó a link.
2022. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

[link]

Nekem simán jön a kép, de inkább a lényeg, Sajnos a Suzukiban nagyon sok dolog patentos rögzítésű, ezért a hátsó ajtó belső műanyagát lepatentoztam, az vagy 12 kör alakú vacak, aztán a külső krómozott "szárny következett abban volt 2 vascsavar, majd 3 ilyen patent. Lejöttek, , eléggé rossz lehetett a kamera feltevése, egy lyukacsos lemezre csavarozta. Ezeket leszedtem és találtam hajlékony lemezt, aivel jobban lehet ilyenkor dolgozni kettőbe hajtottam, legyen tartása körbetettem a kamerát vele és csavarral rögzítettem a lemezhez, majd a szárnyra rögzítettem, annyira vékony a lemez hogy az erősebb olló vitte, szóval evvel beletettem a szárnyba a kamerát. Vacakoltam vele vagy 2 órát, de most már belül van a helyén. :D Köszi mindenkinek!

2022. szept. 1. 13:39
 16/18 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=G74Gi-yeiCE a második perctől leveszi a belső takarást, utána a szárnyat.Nagy segítségem volt!
2022. szept. 1. 22:04
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, őszintén, ha elvacakol vele a szerviz két órát, majd kiszámláz neked 2x12000 Ft + ÁFA-t, kifizetted volna? Többe került volna a beszerelés mint a kamera.
2022. szept. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
A probléma abból állt, hogy manapság sokszor hallani kigyulladt autókról, bár a vezetékezésük egyre vékonyabb, inkább bevittem a Suzuki szervizbe, ahol tudják a kábelezést, csinálják meg ők, ha bármi is lenne az autóval. Egyébként kamera nélkül kompatibilis a fejegység szóval kiveszem a régit és az újat dugom a helyére, de a tolató kamera nagyon kellett.Ez van, mindenki mindenhez nem érthet.
2022. szept. 2. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!