Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2005. Suzuki Alto-ból le...

2005. Suzuki Alto-ból le lehet szívni a benzint csővel?

Figyelt kérdés

Próbáltam ledugni egy kb. újnyi vastag csövet, nehézkesen ugyan, de miután ferdére vágtam a végét sikerült.

Viszont nem érem el vele a benzint, csak a "tetejét" karcolom, teli tank esetén is.

Köszönöm a segítségeteket.


Ui:

Igen.... a hatósági áras benzinből akarok betárazni saját részre 20l benzint fém kannába.

És nem, nem érzem vissza élésnek!



2022. szept. 1. 07:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

8:

A bömös a cégem nevén van. Alapbó le se hajolnék az aprópénzért, na de az elvek. Ezért vettem a sutyukit.

2022. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Feltettem kulturáltan egy kérdést, és naivan bíztam benne, hogy normális válaszokat kapok. Nem így történt. Mondanám, hogy meglep, de akkor hazudnék.

Mindegy, egy próbát megért.


Igyekszem mindenkinek válaszolni. Ezért hosszú lesz. De akit ez zavar, görgessen tovább. Nem szeretnék senkit sem válasz nélkül hagyni.


#1.:

Telik benzinre, a tank ritkán van félig. Nem egy luxusautónak tekintem, mert nem az. Hülyének lenni alanyi jog, de azért ne élj vissza a jogoddal!


#2.:

Igen, 20l. És 5000-ért megér egy próbát. Ha nem megy, rá érek akkor közvetlenül kannába tankolni.

Amíg van tankolásra lehetősség, tankolni fogok a kúton. De ha problémás lesz a kúton a tankolás, a 20l (kb. fél tank) benzinnel ha kell a kocsi, lesz mihez nyúlni. Nem járok mindenhova kocsival, csak ahova tényleg kell a kocsi. Azért szeretnék tartalékolni, mert ha már nincs a kúton benzin, lesz mihez nyúlni, és sokáig elég lehet a 20l is.


#3.

Banyek, miből gondoltad, hogy nincs a tankba? Mint egyeskének is írtam, ritkán van félig a tank.

Neked is alanyi jogod hülyének lenni, de légy szívese ne élj vissza te se ezzel a jogoddal!


#4.:

Ki mint él, úgy ítél.

Ha csak ilyen "halálkoporsók" lennének az utakon, hidd el, nem volna baj. Az autó tökéletes műszaki állapotban van, efelől ne aggódj.

De ne ítélj látatlanba, ismeretlenül, hogy "gondolom", mert ebből a kommentből én csak arra tudok gondolni, hogy egy általánosító kis pöcs vagy! Aztán vagy igazam van, vagy nincs. De téged legalább jó be skatulyáztalak, csak azért, mert valami piti dolog alapján "gondoltam" rólad valamit.

Úgy gondold ez nem fair?

Jól gondolod.

Gondolom én ...


#5.:

Köszönöm a tippet, kipróbálom egy hosszabbal és vékonyabbal.


#6.:

Az már túl sumák. És nem akarom a kutast sem kellemetlen helyzetbe hozni, mert nem az ő hülyesége, de Ő van a frontvonalban, és vannak elegen suttyók, akik szórakoznak vele.


#7.:

#6.:, látod, erről beszélek.


#8.:

Ha ez eszébe jutna, nem bömösel járna.


#9.:

bírom még, de köszönöm az együttérzést. :)


#10.:

Nincs aknám, ezért ez nem járható út. De köszi a tippet. :)


#11.:

Ha igazi bömösös lennél, elvből nem veszel sutyukit. pláne ha menő üzletember vagy.

Ja, vagy az még nem vagy, csak a bömös van meg a készletből! Értem.



Mindenkinek köszönöm az építő jellegű hozzászólást.

Legyen szép napotok, és ne felejtsétek a karmát. Amit mással teszel, azt kapod vissza. :)

2022. szept. 1. 19:30
 13/15 anonim válasza:

Én is próbáltam. Két különböző márkájú autóból.

4-es csővel megy, nagyon lassan.

6-os, 8-as, lemegy ugyan, de még nem éri el a benzint.

10-es cső le sem megy.


Ledugtam neki egy endoszkópot, és semmi nincs ami meggátolná hogy lejjebb menjen a cső. De valahol az alja környékén az endoszkóp se megy tovább, de nem látom hogy mitől.

2022. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13, köszönöm a válaszod.

Én feladtam végül. A beömlő nyíláson esélytelen volt, a többi lehetőség (megbontani a benzinpompánál, mag hasonlók) számomra már túl bonyolult volt.


Feltöltöttem a tartalék kannát "piaci áron" szeptember 12., 651ft/l. :)

2022. nov. 1. 22:36
 15/15 anonim válasza:

Sikerült!

10-es csövet ledugni míg megy.

10-es csőbe bele a 6-os csövet, ami 45 fokban van vágva. Kicsit forgatni-rángatni, és átmegy a golyós szelepen.

2022. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!