Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a f.ért nincs alapjárat??...

Mi a f.ért nincs alapjárat?? Már mindenhogy próbáltam, de leáll!? Derbi

Figyelt kérdés
Alapjárati csavar bent van, a fordulat lassan esik vissza, benzint kap, nem fullad hirtelen gázra, de egyszerűen leáll, tegnap 10 percig volt alapjarat, most megin nincs. Falsot szívhat? Hol? Gyári 50-es senda

2022. szept. 3. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ide hozod én megnézem hol szívhat falsot.
2022. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az hogy lehet hogy rövid a légszűrő cső? Nem ér el a légszűrő házig, nem pattan bele, hanem “gyurma”ragasztóval van tömítva úgy ahogy… pedig gyári. Lehet hogy a karbi meg a szívócsonk közti gumi rövid?
2022. szept. 3. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs alapjárat, akkor mégsem próbáltad mindenhogy.
2022. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 Vegyél rá másik gumit, én is msot cserélem, mert meg van keményedve. Szintén úgy volt rátaknyolva a vége.

[link]


Szerintem takarítsd ki a porlasztót, mert a jó kis etanolos benzin dolgozik. 1 hónapig állt a motorom, utána szintén nem volt alapjárat, meg csak folyamatos szivatóval indult, de hamar meg is állt. Kiöntottem ami az úszóházban volt benzin, utána elindult, de kellett egy darabig túráztatni, hogy ne álljon le.

Másik dolog a benzicsap. Szintén cserés nálam, lehet nálad is, mert esetleg alapjáraton nem nyit ki rendesen és kifogy a porlasztóból a benzin.

2022. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!