Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kapcsol ki menet közben...

Miért kapcsol ki menet közben magától a távolsági fényszóró?

Figyelt kérdés

Egy 95-ös Audi A4 B5-ről van szó.

Menet közben random magától lekapcsol a refi, ami sötétben eléggé ijesztő tud lenni. Ráadásul sokszor nem is engedi egyből felkapcsolni, csak harmadik-negyedik próbálkozásra.

Pár napja volt műszaki vizsgán (rendes, nem fekete) az autó, de ezt nem szűrték ki.


2022. szept. 5. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha akkor nem volt vele gond, akkor hogy szűrték volna ki?


Valószínűleg valami kontakt hiba van, talán a bajuszkapcsoló haldoklik. Én a helyedben azt cserélném, nem nagy összeg, szóval nem anyagi csőd, ha netán mégsem az. Pontosan megállapítani nem egyszerű, egy elektromos szaki valszeg többet kér el annál, mintha elkezdése próbálkozni ezzel-azzal.

2022. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
én úgy tudom, van szembejövőt-vakítás érzékelője, ez meghibásodott, és most szembejövő nélkül is leveszi a hosszúfényt. Vagy a jeladó, vagy a relé térdelt le.
2022. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bajuszkapcsolót mondom én is. Nálam a tompítottal játszotta ugyanezt az Octavia. Csere óta nincs vele gond.
2022. szept. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 95-ös B5-ben? Erősen kétlem, de lehet tévedek.
2022. szept. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utólag is köszönöm a válaszokat, indexkapcsoló csere megoldotta a problémát! 🥰
2022. okt. 14. 10:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!