Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo v50 (első generációs)...

Volvo v50 (első generációs) milyen tapasztalatok vannak v50-nel kapcsolatban? (Pl.: Benzines Fogyasztása, kényelem, minőség, megbízhatóság stb.)

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy ha nektek van ilyen akkor mennyire jött be.

2022. szept. 6. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött. Egy 2007-es 1,6 D autóm volt. Gyakorlatilag egy Ford Focust veszel. A legnagyobb motor Volvo fejlesztés, a többi mind Ford. Mivel nekem gázolajos volt, így nem tudok sokat a benzinesekről. De az 1,6 benzinessel nagy gondok nem szoktak lenni. De a Volvo csoportokban a 2400 köbcentisre esküsznek a hívők a benzinesnél és a dieselnél is. Persze ott ha valami galiba van a motorban akkor mélyebbre kell nyúlni a zsebben.
2022. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy évet használtam egy 2.4i 5 hengeres 140 lovas benzin gázast,mentem vele kb 20.000 kilométert, én szerettem bár mindenki mondta és nekem is feltünt,hogy jobban kellene mennie a 2.4-es motornak, azelott egy Outlander 2.4, benzin gázasom volt, az 160 lovas volt, de egy rakéta volt a volvohoz képest, bár lehet az enyémnek volt valami baja.

Fogyasztas gázon 11-12 Liter, benzinből is megeszi a 10-et.

Használtam 2-es focus-t is egy darabig, bár sok a közös alkatrész, nem egyforma a két autó, a Volvo sokkal minősegibb mint kényelem,beltér, úttartás stb szempontjából.

Újra megvenném ha épp kellene autó és találnék jó árban, az enyémet 3400 euróért adtam el pár hónapja Németországban, 220.000km volt benne, és szinte karcmentes állapotban volt.

2022. szept. 7. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akinek van/volt ilyen autója az nyugodtan leírhatja, vagy akár az s40-en való tapasztalatokat is.
2022. szept. 8. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!