Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift99 1.0 elveszem a...

Suzuki swift99 1.0 elveszem a gázt nèha leáll ,gyujtás jó,sokszor könyebben nèha nehezebben indul .Alapjárat nèha jó, sokszor remeg menet közben magas fordulaton megy alacsonyan ha elveszem a gázt sokszor leáll !?

Figyelt kérdés
mit gondoltok ? Olvastam hogy Injector tipushiba ,de akkor alapjáraton mért nem áll le ? ugyanakkor legutobb leragadtam nem indult ,benzin szűrő csere után nagy mocsok jött ki belőle , aztán beindult töbszöri leállásal hazahoztam .Lehet hogy az Acpumpa kezdi megadni magát és ha igen ahoz le kell venni a tankot hogy kicserélhessék? Valamint lehet hogy a sok kosz az injectoromat is szétszedte .(köponti injectoros)

2022. szept. 10. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg pcv szeleptől is csinálhatja ezeket.
2022. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!