Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az "A" korlátlan jogosítványt...

Tamsin540 kérdése:

Az "A" korlátlan jogosítványt szeretném elvégezni, betöltöttem a 24-ik életévemet és rendelkezem B kategóriás jogosítvánnyal. Ugyanúgy meg kell csinálnom az "A" képzés részeként a KRESZ-t és az elsősegélyt?

Figyelt kérdés
Milyen előnyökkel jár ha már van B kategóriám?

2022. szept. 11. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Én pl a Stoptáblánál nem pont a vonalnál állok meg, hanem ahol rendesen belátom az útkereszteződést, ugye ez bukta vizsgán."

Jártam olyan kereszteződésnél, ahol a 2 pont között 20 méter volt és én is ott álltam meg, ahonnan beláttam a főutat. Persze a rendőrök sem véletlenül parkoltak onnan 50 méterre, egyből meg is büntettek.

2022. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#10 Dettó. Idén februárban ültem életemben először motoron, június végén A korlátlan jogsim volt. Elmentem egy bevezető tréningre, elkezdtem a rutint 250-essel, amikor hibátlanul ment 10x egymás után, ráraktak az 500-as sorkettes gépre, itt dobta le a többség az ékszíjat, hogy elég lesz az A2, nekem is rosszabbul ment, mint tökkezdőként a 250-essel, de mire azzal megtanultam manőverezeni, a négyhengeres 600-as már gyakorlatilag önmagát vezette - persze fojtás nélkül más a helyzet, meg a saját motorom karbis, nem injektoros, egész máshogy kezeli az ember ilyen sebességnél. De ez a normális módja a tanulásnak. 38 rutinórát vettem, talán 4-et tudtam volna megspórolni, meg ilyen-olyan tréningeket végeztem közben és azóta, nem is volt bajom, csak necces helyzetem, amit ezeknek hála megoldottam reflexből.
2022. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!