Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adás vétel után zaklathatnak...

Adás vétel után zaklathatnak ? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eladtunk egy autónkat, napi használatból automata váltóst. Nem milliós tétel, de nálam semmi gond nem volt vele motorikusan és a váltóval sem. 200 km után hívtak fel hogy az autó váltó hibás lett. Nálam el volt lustulva,nem tudom az számít e. Meg egyeztünk egy összegben, vissza fizettem. De félek hogy zaklatni fog. Mint mondtam nálam semmi gond nem volt az autóval.

2022. szept. 12. 12:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
66%

fizettél? Jéééézusom...rajtad röhög mindenki...


Valószínű, hogy nem véletlenül.

2022. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
igen még próbálkozni fognak , ha telefonál és bepróbálkozik akkor szépen közlöd vele hogy feljelented a rendőrségen zaklatásért ( biztosan ismeri őket a rendőrség ) . ha bírósággal fenyeget mond neki hogy nyugodtan , még ha a bíróságon ő nyer akkor is pont a nullán leszel mert ezek még 300-400eft simán lehúznak rólad annyiba a bíroság sem kerülne
2022. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad hagyni. Nekünk is volt ilyen. Elvitte a kocsit. 2 nap múlva szólt, hogy szétment a kormányszervó.

Gyári új alkatrész árát akarta elkérni 15 éves autónál. :D

Megmondtuk, hogy menjen a fenébe. Utána meg kétszer odajött zaklatni.

Megmondtam, hogy ha mégegyszer meglátom megy a feljelentés. Azóta se láttuk.

2022. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Pénzt nem szabad visszafizetni!!! Vannak olyanok, akiknek nem volt gyerekszobájuk, iskolába ha járt, elvette a másik gyerektől a tízórait. Lopni járt a közeli kisboltba... Felnőttként egy ilyen semmirekellő, másokat átverő alakká szocializálódott.

Nálam is bepróbálkozták már ilyennel, hogy aznap délután egyből hengerfejhibás lett, meg nem tölt a generátor. Fizessek vissza ennyit, meg, hogy ilyen meg olyan vagyok (nálam minden jó volt). Akinek 2010-ben 80 ezer pénze volt autóra, ő nem fog polgári pert indítani. A nyilvántartás szerint a mai napig forgalomban van az autó.

2022. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!